Sony zveřejnila termíny očekávaných her pro PS5

Sony zveřejnila termíny očekávaných her pro PS5

Víme, kdy vyjde Ghostwire: Tokyo, Project Athia, Kena: Bridge of Spirits, Stray či Pragmata

Zdroj: Capcom
12. 1. 2021

Společnost Sony při příležitosti aktuálního veletrhu CES 2021 naznačila další termíny chystaných her pro PlayStation 5. Pohádková Kena: Bridge of Spirits dorazí v březnu, Solar Ash má debutovat v červnu a zajímavě stylizovaný Little Devil Inside pak vstoupí do prodeje v červenci.

Do Tokia se podíváme v říjnu

Kočičí dobrodružství Stray má naplánovanou premiéru na říjen. Ve stejném termínu prý dorazí i strašidelná akční adventura Ghostwire: Tokyo od studia Tango Gameworks, které jsme se shodou okolností věnovali ve včerejším preview. To je ale náhoda.

Sony nás však láká také na vzdálenější budoucnost. Slibný Project Athia od Square Enix a od Luminous Productions (Final Fantasy XV) na PS5 vyjde v lednu 2022 a má mít dvouletou časovou konzolovou exkluzivitu. Nová značka od Capcomu nazvaná Pragmata byla odložena z už tak vzdáleného roku 2022 až na rok 2023. Titul kromě PS5 míří rovněž na PC a Xbox Series.

A co Horizon, Gran Turismo a God of War?

Bylo potvrzeno, že Returnal vyjde 19. března a hry Ratchet & Clank: Rift Apart a Horizon Forbidden West dorazí v průběhu letošního roku. Stále se také spekuluje, že by ještě letos mohla vyjít pokračování Gran Turisma a God of War.

Jak už jsme psali dříve, akce Deathloop od studia Arkane a Ghostwire: Tokyo od Tango Gameworks budou mít konzolovou exkluzivitu po dobu minimálně 12 měsíců od vydání PlayStation a PC verze. Oba tituly vydává Bethesda Softworks.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru