Sony začala prodávat nové barevné ovladače pro PS5

Zatím exkluzivně přes PlayStation Direct a jen v některých zemích. Prohlédněte si je

Zdroj: Sony
14. 1. 2022

Ve vybraných regionech se začaly prodávat nové barevné ovladače DualSense pro PlayStation 5 přes PlayStation Direct. Exkluzivně tu budou k dispozici až do 10. února. Od 11. února je pak nabídnou také zvolení prodejci. Počet kusů, které si zákazníci mohou objednat, je v tuto chvíli omezen. V jednotlivých regionech se přitom množství liší. Třeba v USA je to jen jeden ovladač, ve Velké Británii si zákazníci mohou objednat dva. Barevné ovladače stojí 75 dolarů, zatímco ty klasické 70 dolarů.

Kryty na samotnou konzoli v barvách Midnight Black a Cosmic Red se na PlayStation Direct začnou prodávat 21. ledna a další prodejci je pak nabídnou 18. února. Na další barvy dojde ještě později v průběhu letošního roku, podobně jako na další oficiálně podporované země. Tady ale zatím neznáme přesnější termín.

Pokud by vás zajímalo, jak tyto barevné novinky vypadají v praxi a nejen na marketingových materiálech Sony, můžete získat reálnější představu díky novým fotografiím magazínu IGN. Ten měl možnost se podívat na nové kryty konzole i barevné varianty gamepadu.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru