Službě Uplay+ vévodí kompletní série Assassin’s Creed

Službě Uplay+ vévodí kompletní série Assassin’s Creed

Za 15 eur měsíčně nabídne hned na startu 116 her, chybět nebudou ani nejžhavější novinky

17. 7. 2019

Jedním z překvapení letošní E3 konference Ubisoftu bylo představení Uplay+, předplatné služby poskytující okamžitý přístup k obrovské knihovně her od tohoto vydavatele. Herní i filmový průmysl se v poskytování obsahu ve formě služby zhlédl již před delší dobou a nelze se tedy divit tomu, že se i francouzský gigant chtěl svézt na této vlně popularity a svoji vizi zdánlivě nekonečného obsahu za relativně málo peněz odhalil. Slova o obrovském množství obsahu přitom nejsou nadnesená, neboť dle čerstvě představených detailů tato nabídka obsáhne prakticky vše, co si od Ubisoftu na PC můžete zahrát.

Vypisovat sem celý seznam ztrácí jakýkoli smysl – Ubisoft sliboval více než sto her a to také dodrží – Uplay+ nabídne rovnou 116 her. A už z této cifry celkem jednoznačně vyplývá, že vydavatel ve svém portfoliu nevybíral určité kousky, ale podle všeho vzal celou svoji dostupnou knihovnu PC her. Kupříkladu jen jméno série Assassin’s Creed nese rovnou šestnáct větších či menších her a spin-offů a mezi těmi nechybí ani ty nejnovější – Origins i Odyssey. To platí i pro ostatní série a hráči se dočkají například i Far Cry 5 včetně pokračování New Dawn a chybět nesmí ani The Division 2. Pro všechny tituly, tedy i pro ty nejnovější, přitom platí, že služba Uplay+ nabízí jejich takzvaně nekompromisní podobu včetně všech dosud vydaných přídavků a rozšíření herního obsahu. To kupříkladu znamená 48 operátorů v akci Rainbow Six Siege.

Kompletní seznam her můžete vidět na této adrese. Ubisoft nadále láká mimo jiné i tím, že prakticky celé září (od 3. do 30.) bude probíhat test zcela zdarma, podmínkou je přihlášení se do 15. srpna. Nutná je samozřejmě i registrace platební karty, ze které se počátkem října automaticky strhne poplatek za první měsíc. To je poměrně běžná praktika a lze ji ještě před koncem září zarazit. Mezi další výhody patří přístup do betaverzí a přednostní přístup do her (až o tři dny dříve, v závislosti na titulu). Z toho vyplývá, že ani novinky nebudou chybět a v moment vydání se hráči mohou těšit například i na Watch Dogs: Legion, Tom Clancy’s  Ghost Recon Breakpoint a Gods & Monsters. Prozatím Ubisoft slibuje Uplay+ pouze na PC, příští rok ale hráči budou moci Uplay+ využívat i v rámci streamovací služby Google Stadia. Cenovka pro PC verzi služby se každopádně od E3 nezměnila a je stanovena na 15 eur, tedy v přepočtu na necelých 400 korun.

To na jednu stranu není zrovna dvakrát málo a jak správně magazín Forbes podotýká – ročně to vyjde zhruba tak, jako by si hráči koupili tři AAA tituly. Spočítat si to tedy musí každý sám. Kdo má hry tohoto vydavatele rád a na jeho produkty nedá dopustit, ten dostane vše, a to rovnou v té nejblyštivější možné formě i se spoustou obsahu navíc. Celkem se Ubisoft dušuje tím, že Uplay+ nabídne po stránce herní doby více než 4 000 hodin zábavy, což rozhodně není málo.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru