Slovenské Forgotten but unbroken v prvním teaseru

Tahová strategie z druhé světové války se ukazuje v pohybu a představuje příběh

Zdroj: Centurion Developments
19. 8. 2022
Název hry: Forgotten but Unbroken (Secret War) Vývojář: Platformy: Žánr:

O slovenské tahové strategii Forgotten but unbroken, jež je zasazena do druhé světové války, jsme u nás psali hned několikrát. Už před lety, když byla hra známa ještě jako Secret War, jsme zde měli rozhovor s jedním z vývojářů Branislavem Gulyášem, později jsme přinesli informace nejen o velkých změnách v celém projektu, kdy došlo k přejmenování právě na Forgotten but unbroken, ale i podrobnosti o českém dabingu, jenž pro hru vzniká. Kromě několika snímků jsme ovšem doteď nevěděli, jak se hra vlastně bude hrát, což se však nyní mění, jelikož vývojáři z Centurion Developments zveřejnili první teaser.

Ačkoli hra nabídne kompletní českou lokalizaci, teaser samotný je prozatím pouze v angličtině, respektive angličtině a dalších jazycích, které bylo možné slyšet na bojištích za druhé světové. Minutové video nabízí názorný pohled na to, jak budou vlastně tahové souboje ve hře vypadat. Nechybí ani představení některých postav, nepřátelských i spojeneckých, a nastínění příběhu, jehož se stane náš hrdina Martin součástí.

Vývojáři navíc oznámili, že rovněž míří na letošní Gamescom, kde budou i se hrou k zastižení. Hru bylo dosud možné vyzkoušet, přesněji její alpha demoverzi, na bratislavské Animeshow 2022, kde vývojáři získali cennou zpětnou vazbu, nyní ji hodlají představit dalším lidem. Teaser tak následuje první obrázky ze hry, které jsme mohli vidět před necelými dvě týdny. Další informace, ať už o hře nebo připravovaném českém dabingu, jemuž vévodí Marek Vašut a Petr Rychlý a z jehož natáčení jsme měli možnost vám přinést reportáž, jako vždy naleznete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru