Sledujte s námi odhalení Batmana i Suicide Squad

Dnes večer a v noci se konečně dozvíme, na čem pracují WB Games Montréal a Rocksteady

Zdroj: Warner Bros.
22. 8. 2020

Na konto chystaných superhrdinských her od Warner Bros., na nichž pracují studia WB Games Montréal a Rocksteady, jsme toho v uplynulých měsících slyšeli hodně. V drtivé většině případu však šlo o neoficiální informace a dohady, k nimž se nikdo z výše uvedených z pochopitelných důvodů nevyjadřoval. S dnešním online festivalem DC FanDome ale čekání na potvrzení mnohdy poměrně divokých spekulací končí a už dnes večer začneme zjišťovat, co si pro hráče vývojáři přichystali. V 19.25 dojde na odhalení batmanovského projektu WB Games a o sedm hodin později, tedy v 02.10, přijde ke slovu Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady. Obě přibližně 20minutové prezentace vám zprostředkujeme živě, včetně českého překladu, jak jste na Vortexu zvyklí.

Suicide Squad: Kill the Justice League, neděle 2.00 hod.

Pokud vás Batman tolik nezajímá a jste spíše zvědaví na projekt původních autorů arkhamské série, budete muset vydržet vzhůru až do noci. Bližší představení hry Suicide Squad, která byla odhalena už před necelými dvěma týdny, totiž začíná až ve krátce po druhé hodině ranní, ani tak vás ale nenecháme na holičkách a budeme akci sledovat spolu s vámi. Čekají nás první detaily, jak vývojáři naložili s přístupem k téhle nechvalně proslulé partičce kriminálníků, zda se skutečně bude jednat o live service záležitost v podobě Marvel’s Avengers a co je nejdůležitější, kdy hra vlastně vyjde. Novinář Jason Schreier totiž upozorňoval, že hra může být vzdálenější, než by si hráči mysleli, bez ohledu na to, že Rocksteady už pět let plnohodnotnou hru nevydali.

Batman: Gotham Knights, sobota 19.15 hod.

První hrou, která přijde v rámci DC FanDome ke slovu, je Batman od WB Games Montréal. O hře jsme už dříve slyšeli z oficiálních zdrojů, jednalo se ale o poměrně nejasné náznaky, s nimiž ještě zamíchala kampaň z minulého týdne. Na tajemném webu r3dakt3d.com mohli fanoušci na základě nejrůznějších indicií odemykat útržky mapy Gothamu a dál diskutovat nad tím, co všechna čísla vlastně znamenají. V momentě, kdy došlo na odhalení všech kombinací, netrvalo komunitě dlouho, aby si začala Batmana od WB Game Montréal spojovat s Batgirl a názvem Gotham Knights, jak jsme vás před několika dny informovali. Později se ve výčtu náznaků objevil také Harvey Dent alias Two-Face a do pohybu se dal i dříve zveřejněný emblém s odkazy na Batmana, Robina a organizaci Court of Owls. Výsledkem tak může být soft reboot celé arkhamské série, stejně jako překvapení v podobě zmiňované Batgirl.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru