Sledujte dnešní Inside Xbox s českým komentářem

Sledujte dnešní Inside Xbox s českým komentářem

Microsoft představí hry pro Xbox Series X. Dojde i na ukázku Assassin's Creed Valhalla

Zdroj: Ubisoft

Microsoft před několika dny oznámil, že až do plánovaného uvedení konzole Xbox Series X v období letošních Vánoc bude pravidelně každý měsíc poodhalovat své plány a otevřeněji mluvit o novinkách, týkající se jednak samotné konzole a doprovodných služeb a jednak konkrétních her. Celou akci nazval Xbox 20/20 a odstartuje ji dnes od 17 hodin prostřednictvím dalšího vydání pořadu Inside Xbox, který pro vás budeme streamovat s českým překladem a následným komentářem k tomu, co bylo k vidění.

Na co se můžete těšit? Jak už prozrazuje titulek, velká pozornost se bude věnovat ukázce z hraní Assassin’s Creed Valhalla. Nový díl byl oznámen na konci dubna, ale dosud jste mohli zhlédnout pouze filmově střižený teaser, který o vlastním hraní příliš nevypovídá. I když jsme z nejrůznějších rozhovorů sesbírali všechny podstatné informace a zajímavosti do několika článků, gameplay ukázka je to, na co společně s vámi netrpělivě čekáme. Velkorysá, téměř hodinu dlouhá stopáž, o níž hovořil na sociálních sítích marketingový manažer Aaron Greenberg, pak bude vyplněna dalšími third party hrami, které budou dostupné na Xboxu Series X, nabídnou rozlišení 4K a v některých případech až 120 fps. Všechny hry, které dnes odpoledne uvidíme, by měly být zařazeny do programu Smart Delivery, tedy nabídnout hraní konkrétního titulu na jakékoliv dostupné platformě bez nutnosti kupovat ji několikrát.

Microsoft bohužel dále neprozradil, co bude obsahem chystané prezentace, můžeme však jmenovat spoustu titulů, které již potvrdili nový Xbox coby svoji cílovou platformu a v posledních dnech o nich bylo slyšet. Jen namátkou by mohlo dojít na hry jako Lord of the Rings: Gollum, Observer System Redux, vedle Assassin’s Creed od Ubisoftu také na Gods and Monsters či Watch Dogs Legion, pravděpodobná je i ukázka hry Outriders a je možné, že se do hry zapojí také vývojáři EA a Activisionu. Dojít by nicméně mělo i na nezávislé tituly, které zmiňoval Greenberg a pravděpodobně se dočkáme i shrnutí situace kolem služeb Xbox Game Pass a Project xCloud, který nedávno expandoval do dalších zemí.

Ať už se ale nakonec bude ukazovat cokoliv, začínáme v 16.45 na našem YouTube!

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru