Shenmue III, Deep Silver, Shenmue III se odkládá. Počkáme si o pár měsíců déle

Shenmue III se odkládá. Počkáme si o pár měsíců déle

Vydání novinky se přiblížilo termínu, kdy sága oslaví 20. narozeniny

3. 6. 2019
Název: Shenmue III Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2019

Netrpělivě očekávané pokračování ságy Shenmue mělo dorazit na pulty obchodů už koncem prázdnin, konkrétně 27. srpna. Nakonec se tak ale nestane. Vývojáři před chvílí v aktuálním příspěvku na Kickstarteru napsali, že jsou nuceni novinku odložit na 19. listopadu. Přesné důvody nerozebírají, ale hra podle nich jednoduše potřebuje více péče, než bude skutečně hotová.

Jinak je podle nich třetí díl Shenmue v podstatě hotový. Čas navíc studiu pomůže titul vyladit tak, aby se s ním fanoušci setkali v optimální formě. Shenmue III vydává Deep Silver a míří na PC a PlayStation 4. Hra byla ostatně oficiálně představena světu na konferenci Sony na E3 v červnu 2015. Tím, že se vydání přesunulo ze srpna na listopad, se bude téměř krýt s 20. výročím prvního dílu. Ten vyšel v Japonsku v prosinci 1999. Dvojka pak dorazila na japonský trh v září 2001.

Novinku pohání technologie Unreal Engine 4, prošla velmi úspěšně kampaní na Kickstarteru a příběhově těsně navazuje na předchozí hru. Hlavní hrdina trilogie bude dál pátrat po muži, který zabil jeho otce. Pohybovat se budeme v Číně v osmdesátých letech. Podle nejstarších předpokladů měl titul vyjít už v prosinci 2017. Ale co je dvouleté zpoždění na ploše 20 let…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru