Ghost of Tsushima, Sony Interactive Entertainment, Seznamte se důkladně s Ghost of Tsushima: Legends

Seznamte se důkladně s Ghost of Tsushima: Legends

Vše o masivním bezplatném rozšíření. On-line kooperace, nové postavy i New Game+

Zdroj: Sony
6. 10. 2020
Název: Ghost of Tsushima Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 17. 7. 2020

Historická hra Ghost of Tsushima se nám velmi líbila. Z naší recenze si počin od studia Sucker Punch Productions odnesl hodnocení 9/10. A proto nás velmi potěšila zpráva z poloviny srpna, že se hra nečekaně rozroste o bezplatný on-line multiplayer, respektive kooperativní režim Legends, který se inspiroval japonským folklórem a mýty. Nyní jsme se dočkali dalších podrobnosti prostřednictvím PlayStation Blogu a také nového videa.

To nás láká nejen na zmíněnou on-line hru, ale rovněž další novinky, které s sebou přinese update 1.1. K dispozici bude už 16. října a těšit se můžeme například na režim New Game+, nového koně, nového tajemného obchodníka, nové možnosti customizace samuraje a pak samotný multiplayer nazvaný Legends. Ten nabídne survival mise pro 4 hráče a příběhové mise pro 2 hráče. Později přibude ještě raid. V tomto módu plném nadpřirozených prvků budou k dispozici čtyři unikátní třídy bojovníků s vlastními kosmetickými předměty. Ani tady nebude chybět fotomód oblíbený už v základní hře.

Senior game designer Darren Bridges pak na PlayStation Blogu upřesnil další detaily. I když jsou Legends inspirované mytologií, autoři vycházejí i z klasických samurajských filmů, kde skupina válečníků čelí společně nějaké hrozbě. Stejně tak tady budeme bojovat bok po boku s našimi přáteli. Zmíněný raid do hry dorazí za několik týdnů. V multiplayeru se pochopitelně neobejdete bez předplatného PS Plus.

Do akce v rámci Legends se dostaneme prostřednictvím nové postavy, kterou potkáme na ostrově v příběhové části, i z menu hry. Jak už bylo řečeno, na výběr budou čtyři hrdinové. Každý má přitom jiné přednosti. Na začátku si vybereme jednoho z nich a ty další si pak odemkneme během hraní. Tyto postavy bude možné nejen upravovat, ale také vylepšovat a rozšiřovat jejich schopnosti. Hráči si mohou vybrat v rámci týmu libovolnou třídu a není nutné, aby každá byla zastoupena jen jednou.

Všechny kosmetické předměty i vybavení odemknete přímo ve hře a titul nebude obsahovat žádné mikrotranskace.

Na výběr budou samuraj, lovec, rónin a zabiják. Podrobnosti o nich najdete na PS Blogu a představu o jejich schopnostech si můžete udělat také z čerstvých obrázků. Příběhové mise pro dva odvypráví vlastní verzi toho, co se na ostrově děje. Survival mise pro čtyři představují boj proti sílícím vlnám nepřátel a nutnost bránit různá místa. Raid pak nabídne epické třídílné dobrodružství pro nejzkušenější hráče. Uspějí jen ti, kdo vynikají v týmové spolupráci i komunikaci, tvrdí vývojáři. Všechny kosmetické předměty i vybavení odemknete přímo ve hře a titul nebude obsahovat žádné mikrotranskace. S Ghost of Tsushima: Legends do hry dorazí i nové trofeje.

Ve zmíněném režimu New Game+ se znovu pustíme do příběhu krátce po první konfrontaci s Chánem, kdy už je nám svět otevřen. Ponecháme si všechny techniky i vybavení z předchozího průchodu, ale zvýší se obtížnost. Je možné ji nicméně vrátit nazpět. Na cestu se vydáme s novým koněm, který má unikátní sedlo, a budeme moci získat také další bonusy a odemknout nová vylepšení pro meč, luk i zbroj. I režim New Game+ se dočká několika nových trofejí.

Pouze v tomto módu narazíme na nového tajuplného obchodníka. Ten prodává například jedinečné látky a nezvyklé barevné modely. Nových možností napříč hrou se pak dočká fotomód a titul bude sledovat rovněž čas, který jsme v něm strávili. Jinými slovy, bude toho opravdu hodně.

Závěrem ještě jednou zdůrazňujeme, že na tuhle nálož nového obsahu se mohou těšit všichni majitelé Ghost of Tsushima zdarma.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru