Lost Judgment, Sega, Sega ještě dnes odhalí nový Judgment, ale už jí leccos uniklo

Sega dnes odhalí nový Judgment, ale už jí leccos uniklo

Spin-off Yakuzy se jmenuje Lost Judgment a vyjde letos v září. Minimálně doma v Japonsku

Zdroj: Sega
7. 5. 2021
Název: Lost Judgment Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: , , Datum vydání: 24. 9. 2021

Už několik dní se spekuluje o novém Judgmentu. Jedním z důvodů je ostatně skutečnost, že samotná Sega před časem spustila odpočítávání nazvané symbolicky Judgment Day. Skončí dnes v 16 hodin našeho času, kdy na YouTube začne nějaký přenos. Ještě než se tak ale stane, můžeme si zrekapitulovat, co o hře víme. A začneme vůbec nejčerstvější porcí informací z dnešní noci.

V Japonsku v září. A na Západě?

Titul nazvaný Lost Judgment byl odhalen předčasně prostřednictvím japonského PlayStation Storu. Upozornil na něj jeden z místních hráčů. Hra by minimálně v Japonsku měla vyjít 24. září. Není ovšem jisté, že se to týká i nás. Série Yakuza, jejímž spin-offem Judgment je, obvykle na Západě vychází se zpožděním, i když se tato prodleva v posledních letech zkracuje.

Na trh má novinka přijít ve dvou edicích – standardní a digital deluxe, která obsahuje season pass a možnost začít hrát o tři dny dříve. Ven se dostal i profilový obrázek, ale bohužel žádné další materiály ani podrobnosti stran příběhu a náplně hry.

Sega si také už dříve zaregistrovala obchodní značku Lost Judgment, takže název není překvapením. Vzhledem k tomu, že původní hra od týmu Ryu Ga Gotoku Studio z roku 2018 pro PS4 se už letos dočkala remasteru pro PS5, Xbox Series a Stadii, předpokládá se, že Lost Judgment bude regulérní nová hra. Od vydání Yakuza: Like a Dragon od stejných vývojářů přitom neuplynulo mnoho času, takže tempo produkce docela překvapuje.

Víc toho momentálně nevíme, ale berte to jako pozvánku k tomu, co se dnes odpoledne odhalí, pokud je vám japonská produkce blízká. Prvnímu dílu jsme udělili hodnocení 8/10 a o hře ve verdiktu mimo jiné napsali: “Je škoda, že se spin-off nepokusil vykročit ze stínu originálu, anebo alespoň nabídnout větší hloubku vyšetřovacím aktivitám, které začnou po čase díky své mělkosti působit poněkud stereotypně. Navzdory tomu je výsledkem stále zdařilá hra, která se nápadně odlišuje od konkurence a nadchne obdivovatele Japonska coby digitální exkurze do světa i zvyklostí země vycházejícího slunce.”

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru