Rozšiřte si digitální obzory s Herní výzvou

Rozšiřte si digitální obzory s Herní výzvou

S šestým ročníkem oblíbené akce můžete objevovat nové zajímavé tituly a podpořit charitu

Zdroj: IGN
4. 1. 2021

Stejně jako v předchozích letech se i letos můžete zapojit do Herní výzvy, a trochu si tak zpestřit příštích 12 měsíců ve společnosti videoher. Jedná se už o 6. ročník akce, která si podle pořadatelů klade za cíl rozšířit hráčům jejich obzory. Účastníci mají za úkol během roku 2021 dohrát 10 her z předem daných kategorií. Ty podporují rozmanitost a objevování zajímavých nových titulů.

Výzva, charita i soutěž

Když se k akci připojíte, můžete soutěžit o hodnocené ceny a navíc má Herní výzva stejně jako v předchozích letech charitativní rozměr. Za každý komentář napsaný v rámci Herní výzvy na Databázi her putuje malý obnos nadaci Člověk v tísni. Loni se tímto způsobem povedlo pořadatelům vybrat přes 10 tisíc korun na sbírku pomáhající zmírnit následky koronavirové krize.

Ale zpátky k samotné výzvě. V každé z 10 kategorií existují dvě varianty pro její splnění. Ta základní je přirozeně jednodušší, hardcore varianta pak přidává větší výzvu a náročnější kritéria. Pro splnění celé výzvy je možné obě varianty mixovat. Pro každou kategorii je ale třeba hrát jinou hru, nelze jeden titul aplikovat na více položek.

„Dohraj hru, ve které hraješ přímo za policistu nebo detektiva.“

Do hry byste se správně měli pustit až v tomto roce a dokončit ji do konce prosince 2021. Nezáleží na platformě ani pořadí, v jakém, budete výzvu plnit. Jednotlivé kategorie a jejich podmínky už můžete prozkoumat na oficiálním webu, ale názvy jako “Jménem zákona” nebo “Pacifista” by vám mohly napovědět, co asi tak můžete čekat.

Výzvu můžete plnit sami, anebo se o své dílčí úspěchy podělit s ostatními. Rozhodně by ale podle nás byla škoda si podobné úsilí nechávat jen pro sebe. Pokud se chcete zapojit do soutěže o hodnotné ceny, musíte výzvu oficiálně přijmout, evidovat ve svém profilu, komentovat dohrané hry a samozřejmě celou akci úspěšně dokončit.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru