Roller Champions vedle PC vyjde i na konzolích a mobilech

Sportovní free-to-play titul od Ubisoftu se připomíná a láká po delší době na nový test

5. 3. 2020
Název hry: Roller Champions Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 25. 5. 2022 Platformy: , , , , , , Žánr:

V souvislosti s oznámením nové Trackmanie jsme o víkendu připomínali ještě jeden soutěžně orientovaný chystaný titul od Ubisoftu. Tou hrou je bruslařské derby Roller Champions, které o sobě nedalo vědět přibližně půl roku po oznámení na loňské E3 a následném testu. Vůbec jsem přitom netušil, že další informace stran novinky už jsou za dveřmi. A jsou to samé dobré zprávy. Kompetitivní free-to-play multiplayerový počin se totiž brzy dočká dalšího zkušebního kola a navíc nyní míří kromě PC i na konzole a mobily.

Na konci testu se dosažené výsledky sice resetují, ale o zmíněnou odměnu samozřejmě nepřijdete.

Uzavřený test proběhne na PC přes Uplay od 11. do 23. března a můžete se do něj zkusit přihlásit na oficiálním webu. Účastníci si jako první vyzkouší nové mechanismy a mohou si vysloužit in-game odměnu do plné verze. Zkušební verze hráče vezme do nové arény Chichén Itzá, dosud údajně té největší, a těšit se hráči mohou rovněž na nové pohyby a taktiky. Fungovat bude i úprava postavy, přičemž ladit lze vše od rukavic, přes brusle, oblečení, až po helmu a vlasy.

Hráči se v rámci testu budou moci podělit se studiem o zpětnou vazbu. Na jeho konci se dosažené výsledky sice resetují, ale o zmíněnou odměnu samozřejmě nepřijdete. Schválení účastníci mohou do hry pozvat další dva přátele ze svého seznamu. V rámci uzavřené alfy bude možné streamovat volně obsah ze hry, takže i když se nedostanete do akce sami, můžeme se určitě těšit na záplavu nových materiálů od zúčastněných hráčů.

V Roller Champions proti sobě stojí dva týmy po třech. Jedná se o tvrdou sportovní hru, kterou sledujeme z pohledu třetí osoby. Hráči bojují o udržení speciálního míče, s nímž je třeba před vhozením do koše obkroužit alespoň jedno kolo pro zisk bodu. Na hře pracuje studio Ubisoft Montreal. Jeho autoři slibují rychlou akční hratelnost a úžasné arény. Pokud jde o netradiční sportovní kombinaci, možná je inspiroval i úspěch hitu Rocket League, i když tady samozřejmě na žádná auta nenarazíte.

Roller Champions vyjde ještě letos na PC, PlayStation 4, Xbox One a blíže neupřesněné mobilní platformy. Původně měl titul vyjít v prvním pololetí letošního roku, teď přesnější termín bohužel Ubisoft nezmínil.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru