Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, Rockstar Games Social Club odkazuje k PC verzi RDR2

Rockstar Games Social Club odkazuje k PC verzi RDR2

Ve zdrojovém kódu se nachází zmínka o achievementech Red Dead Redemption 2 na PC

4. 7. 2019
Název: Red Dead Redemption 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 26. 10. 2018

Nic to nemusí znamenat, ale vědět byste o tom měli. Už proto, že zpráva vyvolala na internetu velký rozruch a věnuje se jí většina zahraničních médií. Na oficiálním webu Rockstar Games Social Club se podařilo vypátrat zmínku o “PC verzi“ westernu Red Dead Redemption 2. Objevila se ve zdrojovém kódu stránky. 

Na tuto stopu jako první upozornil uživatel Twitteru s přezdívkou JakoMako51. A samozřejmě se se svým objevem pochlubil. Důkazem má být krátký řetězec – RDR2_PC_Accomplishments:”Accomplishments”. I když by teoreticky mohla zkratka PC odkazovat i na spojení “player character”, jak upozorňuje PC Gamer, z kontextu se zdá, že skutečně zmiňuje platformu a dosažené achievementy. Text se ostatně nachází v těsné blízkosti trofejí na PS4.


Přesvědčit se o přítomnosti zmínky v kódu stránky můžete sami. Tentokrát se překvapivě řada respektovaných médií shoduje, že se nejedná o další kachnu, ale skutečný příslib budoucí PC verze, v níž hráči doufají. Na druhé straně zatím nepropadejte bezbřehému nadšení, stále se může jednat o chybu nebo nějaký pohrobek, který si jen fanoušci vykládají tak, jak jim to vyhovuje.

Nejde ale současně ani zdaleka o první podobný náznak, takže by nebylo velkým překvapením, kdyby si Rockstar začal pomalu připravovat pro případný port půdu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru