RiMS Racing, Nacon, RiMS Racing z vás udělá závodníka i mechanika v jedné osobě

RiMS Racing z vás udělá závodníka i mechanika

Konkurence pro Milestone. Budeme řídit nejvýkonnější motorky, upravovat je a vylepšovat

Zdroj: Nacon
15. 4. 2021
Název: RiMS Racing Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 8. 2021

Francouzský vydavatel Nacon pokračuje ve svém informačním maratonu věnovanému závodním hrám. Nyní po loňském oznámení detailněji představil motorky RiMS Racing od nového italského týmu RaceWard Studio. Autoři o nich říkají, že je to první motocyklový simulátor, který kombinuje realistické řízení s prací mechanika. Budeme jezdit na těch nejvýkonnějších strojích a ladit jejich výkon díky analytickým nástrojům a náhradním dílům.

RaceWard Studio připomínají, že závody se nevyhrávají jen přímo na trati. Musíte se stát víc než jezdcem a pochopit chování motorky jako mechanik. Budete se snažit vytvořit ideální nastavení, ale musíte vzít do úvahu různé okolnosti. Na výběr budou mít hráči osm z nejvýkonnějších evropských a japonských motocyklů – Ducati Panigale V4 R, MV Agusta F4 RC, Aprilia RSV4, BMW M 1000 RR, Suzuki GSX-R1000R, Honda CBR1000RR, Kawasaki Ninja ZX-10RR a Yamaha YZF-R1. Ty mají být vytvořené do nejmenších detailů díky spolupráci s jejich výrobci a poskytovat velmi realistické řízení.

Vydáme se na závodní okruhy Silverstone, Laguna Seca, Suzuka, Nürburgring a Paul Ricard.

Nový systém mechanika má být úplnou novinkou na poli motocyklových simulací. Díky němu můžete rozebrat celý váš stroj a udržovat jednotlivé části nebo je upgradovat ve snaze dosáhnout na vyšší výkon. Svou motorku prý poznáme do posledního šroubku. K dispozici budeme mít katalog více než 500 oficiálních dílů od největších výrobců a přes 200 prvků výbavy k úpravě svého jezdce.

V reálném časem máme sledovat a analyzovat výkon i chování motorky, abychom pochopili, jak funguje a co můžeme zlepšit. Konfiguraci lze navíc ušít na míru vašemu stylu jízdy. Autoři lákají také na přesnou fyziku, ale začínající hráči mohou využít pomoc nejrůznějších asistentů. Vydáme se na závodní okruhy Silverstone, Laguna Seca, Suzuka, Nürburgring a Paul Ricard. Budeme cestovat po celém světě a celkem na nás čeká 10 tratí. Pět z nich nás pak vezme na klasické silnice v USA, Norsku, Austrálii, Španělsku a Itálii pro odlišný zážitek.

V kariérním režimu budeme spravovat svůj vlastní tým. Máme si vybírat z kalendáře závodů, vylepšovat schopnosti týmu i si volit, na jakou oblast vývoje se zaměříme. Pokud se nám bude dařit, otevře se nám prý cesta rovněž k dalším výrobcům.

K dispozici máme první screenshoty, ale video zatím bohužel nezachycuje RiMS Racing přímo v akci. Italský tým RaceWard Studio tvoří někteří bývalí zaměstnanci studia Milestone. Hru pohání stejný engine jako sérii WRC od KT Racing. RiMS Racing má na trh dorazit 19. srpna. Míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru