Resident Evil Village, Capcom, Resident Evil Village nabídne mód Mercenaries a nová dema

Resident Evil Village nabídne mód Mercenaries a dema

Capcom prozradil, že součástí hry bude i populární akční režim. Už víme, kdy si hru zkusíme

Zdroj: Capcom
16. 4. 2021
Název: Resident Evil Village Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: ,
Datum vydání:
7. 5. 2021
2023 (iOS)

Půlnoční akce Capcomu přinesla řada zajímavých novinek nejen k Resident Evilu Village. Ale právě u něj začneme. Přirozeně jsme se dočkali nových záběrů ze hry, ale hlavně si ji budeme moci už brzy sami vyzkoušet.

Časově omezené demo, které dovolí hrát 60 minut, míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Stadii. K dispozici bude po dobu 24 hodin počínaje 2. květnem a hráč si budou moci vybrat, zda chtějí navštívit vesnici či hrad. Trochu to připomíná takzvané 1-Shot demo Resident Evilu 2.

Ještě předtím si ale hru vyzkouší fanoušci Sony. Další dvě osmihodinová okna se totiž otevřou exkluzivně pro majitele konzolí PS4 a PS5. Ti mohou v každé ze zmíněných oblastí strávit 30 minut. Vesnice bude dostupná od 18. dubna a hrad od 25. dubna. Tato dvě early access už lze předstáhnout.

Kromě toho jsme se dozvěděli, že Resident Evil Village dostane svůj vlastní režim Mercenaries, který se v sérii objevoval už v minulosti, ale v posledních letech absentoval. Základní princip zůstal stejný, nicméně akci budeme stejně jako příběhovou část sledovat z pohledu první osoby. Vzhledem k tomu, že má být celá hra akčnější dává smysl, že se vývojáři k Mercenaries vrací.

Vaším cílem je samozřejmě opět zlikvidovat co nejvíc nepřátel a co nejrychleji. Tentokrát se v něm bude objevovat obchodník mezi jednotlivými oblastmi, u nějž se můžete dovybavit. Součástí módu bude rovněž volba různých speciálních schopností, které poskytnou postavě vítané bonusy. Budeme se pochopitelně pohybovat v kulisách z Village.

Capcom připomněl, že součástí Village bude i multiplayerová akce Resident Evil Re:Verse, která se však v rámci testů potýkala nejen s velmi vlažným přijetím, ale především opakovanými technickými problémy. Snad se je autorům povede do vydání vyřešit a tento mód nebudou provázet stejné potíže jako start Resident Evil: Resistance, který byl součástí remaku Resident Evilu 3.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru