Remake System Shocku vyjde v létě a má nové demo

Aktualizovaná hratelná ukázka nabízí řadu novinek. Později se objeví také na konzolích

Zdroj: Nightdive Studios
26. 2. 2021

Už je vidět světlo na konci tunelu. Vývojáři z Nightdive Studios potvrdili, že remake System Shocku vyjde v létě, vydali novou demoverzi pro PC, zveřejnili nový trailer a spustili také předobjednávky. Digitální verze bude k dispozici na Steamu, Epic Games Storu i GOGu. Kdo si hru předobjedná, může se těšit na dárek v podobě hry System Shock 2: Enhanced Edition, až vyjde. Cena System Shocku je stanovena na 38 eur.

Sami autoři sebekriticky podotýkají, že dlouholetý vývoj se neobešel bez potíží. Ale výsledek má odpovídat tomu, co si tým předsevzal.

Autoři přepracovali celou klasiku z roku 1994. Samozřejmostí je nová grafika, vylepšené ovládání a podobně. Těšit se ale můžeme také na předělané hackování, nové oblasti, hádanky, pasti a tajemství. Sami autoři sebekriticky podotýkají, že dlouholetý vývoj se neobešel bez potíží. Ale výsledek má odpovídat tomu, co si tým předsevzal. Výzvy, kterým vývojáři čelili, podle nich jen vylepšily výslednou hru.

Aktualizovaná už několikátá demoverze přináší mnohá vylepšení, láká studio Nightdive. Novou úroveň v kyberprostoru, nové audio zprávy, nový hlas SHODAN od staronové Terri Brosius, oddělování končetin, miny, nové nepřátele, ukládání, různé obtížnosti, destrukci prostředí, podporu DLSS a další drobnosti. Autoři se také pochlubili čerstvými screenshoty a dalšími artworky, pokud se System Shocku nemůžete nabažit.

Nightdive Studios se také pochlubili, že hra bude v létě k dispozici i na cloudové streamovací službě Luna od Amazonu. Titul samozřejmě míří rovněž na konzole a později by se hráči na PlayStationu a Xboxu měli dočkat také zmíněného dema.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru