Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Ubisoft, Remake Prince of Persia vyjde nejdřív v roce 2022

Remake Prince of Persia vyjde nejdřív v roce 2022

Hra se neobjeví ani během E3. Dočkat jsme se jí měli v lednu, vývojáři ale potřebují víc času

Zdroj: Ubisoft
8. 6. 2021

S blížící se erupcí tiskových konferencí dochází k postupnému upřesňování, na jaké tituly se hráči mohou těšit a na jaké se nedostane. V případě Ubisoftu víme, že zcela určitě dojde na prezentaci Far Cry 6 a čerstvě přejmenovaného Rainbow Six Extraction, na další tituly si ale musíme počkat a už dopředu můžeme vyškrtnout remake Prince of Persia: The Sands of Time. Jen několik dní před akcí Ubisoft Forward totiž vývojářské týmy z Bombaje a Puné oznámily, že i přes postupující práce potřebují víc času a hru neuvidíme dříve nežli v roce 2022. Jen pro kontext doplňujeme, že titul měl být uveden už v lednu letošního roku, následně byl přeložen na březen a začátkem února jej Ubisoft odložil na neurčito.

 

„Ubisoft Forward je za rohem a na tomto místě bychom vám chtěli poděkovat za podporu, kterou jste nám projevovali v uplynulém roce,“ začínají svůj vzkaz vývojář. Hned vzápětí ale vysvětlují, že ačkoliv v přípravě hry učinili značné pokroky a budou připraveni ji vydat v příštím roce, momentálně nejsou připraveni sdílet jakékoliv další informace. „Ozveme se, jak nejdříve to bude možné. Do té doby vám chceme vyjádřit vděk za setrvalou podporu, stejně jako za trpělivost, kterou s námi máte. Těšíme se na chvíli, až vám budeme moci říct víc,“ uzavírají vývojáři.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake byl oznámen v září roku 2020 a pracují na něm zmiňovaná studia v Indii. Má sloužit jako vylepšená verze původní hry z roku 2003 a přinést vylepšené ovládání, nový dabing od původních herců a pochopitelně i přepracovanou grafiku. Ta se nicméně po oznámení stala terčem kritiky, kvůli které musel na podporu vystoupit i autor původní hry Jordan Mechner a vývojáři vysvětlovali, že je nelimituje ani rozpočet, ani čas.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru