Remake Prince of Persia má být oznámen příští týden

Po nedávném úniku z guatemalského obchodu nyní mluví o hře novinář Jason Schreier

Zdroj: Ubisoft
5. 9. 2020

Začíná být čím dál tím pravděpodobnější, že se blíží konec dlouhého čekání na další hru ze série Prince of Persia. Poslední plnohodnotný díl s podtitulem The Forgotten Sands vyšel před dlouhými deseti lety a Ubisoft už zřejmě nechce dále čelit tlaku fanoušků. Jak už jsme vás informovali před dvěma týdny, guatemalský obchod a tamější partner Ubisoftu Max krátkou chvíli ve svém katalogu nabízel remake Prince of Persia s datem vydání letos v listopadu, což následně pozitivně komentoval na sociálních sítích i novinář Jason Schreier. Pokud vám však přišla představa spojení neznámého guatemalského obchodu s věrohodnými informacemi poněkud bláznivá, Jason Schreier nyní remake slavné hry mezi řečí potvrzuje.

Ubisoft plánuje tuhle událost využít k oznámení několika svých her, jako je například remake Prince of Persia, který unikl před několika týdny.

Ve svém podcastu Triple Click, který vede se svými bývalými kolegy z Kotaku (a podcastu Splitscreen) Kirkem Hamiltonem a Maddy Myers, rozebíral nadcházející prezentaci Ubisoft Forward. Jak francouzský vydavatel slíbil a následně potvrdil, další stream uspořádá 10. září a podle Schreiera se údajně máme na co těšit. „Ubisoft plánuje tuhle událost využít k oznámení několika svých her, jako je například remake Prince of Persia, který unikl před několika týdny,“ řekl novinář doslova. Vědom si skutečnosti, že žádnou takovou hru Ubisoft oficiálně dosud neoznámil, podal informaci v podstatě mimoděk, už dříve ale Schreier poukazoval na to, že je informace z guatemalského obchodu pravdivá. V odpovědi na pochybovačný komentář analytika Roberta Serrana jen odvětil, že se zřejmě ještě bude divit a zdá se, že už nás od oznámení skutečně dělí pouhé dny.

Bez povšimnutí by rozhodně nemělo zůstat, že co se her od Ubisoftu týče, Jason Schreier bývá poměrně přesný. Jeho předčasné oznamování několika dílů Assassin’s Creed se stalo v podstatě internetovým vtípkem a je vždycky zábavné sledovat, s jakou samozřejmostí a předstíraným překvapením – že o zprávě ještě nikdo neví – je Schreier prezentuje. A pokud jsou jeho zdroje přesné i v tomhle případě, Ubisoft možná přišel po včerejším odhalení Immortals: Fenyx Rising – tedy přejmenované hry Gods & Monsters – o další důležité překvapení. Stále však můžeme pouze spekulovat nad tím, o jaký remake se má ve skutečnosti jednat a zda náhodou nepůjde jen o něco menšího, jak například dříve naznačoval herní historik Liam Robertson.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru