Star Wars: Knights of the Old Republic Remake, Lucasfilm Games, Remake Knights of the Old Republic je stále ve vývoji

Remake Knights of the Old Republic je stále ve vývoji

Spekulovalo se, že může být zrušen. Embracer ho ale nadále vede mezi aktivními projekty

Zdroj: Aspyr
29. 5. 2023

Před pár dny se objevily neoficiální zprávy, že remake Star Wars: Knights of the Old Republic může mít vážní problémy a v krajním případě by dokonce mohl být zrušen. Naposledy se velmi skepticky na adresu titulu vyjádřil novinář Jeff Grubb v pořadu Game Mess Decides, když prohlásil, že nepředpokládá, že někdy vůbec vyjde.

Teď jsme se dočkali alespoň částečného ujištění, že projekt je stále ve vývoji. Poslední finanční zpráva skupiny Embracer remake Knights of the Old Republic nadále uvádí mezi aktivními projekty pro PC a PlayStation 5. Když byl šéf Embraceru Lars Wingefors dotázán jedním z investorů, zda by mohl vyjasnit aktuální stav hry, odmítl ale přidat další komentář.

Může to tak potenciálně znamenat, že vývoj opravdu nejde moc dobře. Na druhé straně třeba nedávný úspěch akce Dead Island 2 ale dokazuje, že někdy se může nakonec hit vyklubat i z problémového projektu a že se vyplatí vytrvat. A v tom má zřejmě Embracer zkušenosti i dost trpělivosti.

Remake byl oznámen na akci PlayStation Showcase v září 2021. Původně na něm pracoval studio Aspyr, ale vedení projektu někdy v průběhu loňského roku převzal Saber Interactive.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru