Final Fantasy VII Remake, Square Enix, Remake Final Fantasy VII vyjde v březnu

Remake Final Fantasy VII vyjde v březnu

Informaci doprovodil nový trailer. Pořádná nálož podrobností nás ještě čeká

10. 6. 2019
Název: Final Fantasy VII Remake Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 10. 4. 2020

Ještě před tiskovou konferencí společnosti Square Enix jsme se dočkali nových informací na konto titulu Final Fantasy VII Remake. Nově zveřejněný trailer v samém závěru prozradil, že hra vyjde na PlayStationu 4 příští rok 3. března.

K odhalení však nedošlo náhodou. Tecuja Nomura, který vede vývoj projektu, oznámil totiž datum vydání paralelně na koncertu věnovanému právě Final Fantasy VII, který se uskutečnil tady v Los Angeles. Dalších podrobností se pak máme dočkat v dalších dnech. Společnost Square Enix se rovněž pochlubila novým artworkem, který zdobí tuto novinku.

Původní hra vyšla v roce 1997 na PlayStationu a později se objevila i na dalších platformách. Vývoj remaku byl po mnoha spekulacích oficiálně oznámen v červnu 2015 na E3 na konferenci Sony. V témže roce se titul představil i na akci PlayStation Experience. V rámci nedávného streamu State of Play jsme se pak po dlouhé době dočkali nových materiálů, které nepochybně Square Enix brzy doplní o další videa a podrobnosti.

Samotný Nomura přibližně před rokem připustil, že remake Final Fantasy VII byl podobně jako titul Kingdom Hearts III oznámen příliš brzy. Důvodem byla snaha utnout další spekulace a vyhnout se rovněž případným únikům informací, které by zkazily fanouškům moment překvapení. Jinými slovy, vybrat ten správný termín bylo pro tým velmi obtížné a jak se později ukázalo, měli před sebou ještě spoustu práce.

Final Fantasy VII Remake pohání technologie Unreal Engine 4 od Epicu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru