Destroy All Humans! 2 – Reprobed, THQ Nordic, Remake Destroy All Humans! 2 dorazí i na staré konzole

Remake Destroy All Humans! 2 dorazí i na staré konzole

Očesaná verze nenabídne žádnou podporu multiplayeru. Ale láká na nižší cenovku

Zdroj: THQ Nordic
12. 4. 2023
Název: Destroy All Humans! 2 – Reprobed Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 30. 8. 2022 Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 30. 8. 2022

Remake Destroy All Humans! 2 s podtitulem Reprobed od studia Black Forest Games vyšel loni v srpnu. Ale jen na PC, PlayStationu 5 a Xboxu Series. Na rozdíl od vylepšené verze prvního dílu z roku 2020 už se nepodíval na staré konzole a nic nenasvědčovalo tomu, že se na tom něco změní.  Ale mění se, společnost THQ Nordic nečekaně oznámila, že remake dvojky letos dorazí rovněž na PS4 a Xbox One. Stane se tak už 27. června.

Ale má to háček. Titul vyjde nejen očesaný o nějaké grafické efekty, ale hlavně v takzvané singleplayer edici. Jak už název napovídá, nenajdeme tu multiplayer jako na ostatních platformách. Autoři ale lákají, že ani na starších konzolích nebudou hráči ochuzeni o DLC Challenge Accepted a balíček se speciálními skiny.

Jak asi vývojáři vtipně lákají, “i s vaší primitivní technologií budete moci okusit něco z furonské nadřazenosti”. Pokud si ale vystačíte jen s příběhovou kampaní, nemusela by vám osekaná verze nijak vadit. Zkrácený obsah má reflektovat také cenovka. PS4/Xbox One verze se bude prodávat za 30 eur. Aktuální verze stojí normálně o 10 eur víc, pokud zrovna není v akci.

Původní Destroy All Humans! 2 vyšlo v roce 2006 a vytvořil jej tým Pandemic Studios.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru