Red Dead Online se bude prodávat jako samostatná hra

Multiplayerová část westernu od Rockstaru bude k dispozici za pouhých 5 dolarů

Zdroj: Rockstar Games
25. 11. 2020
Název hry: Red Dead Redemption 2 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 26. 10. 2018 Platformy: , , Žánr:

Zatímco nedávná spekulace o kolekci Red Dead Redemption 1 a 2 byla jen fantazií jednoho z fanoušků, dohady o samostatné verzi Red Dead Online se potvrdily. Multiplayerová složka westernu od Rockstaru se osamostatní a vyjde na PC, PS4 i Xboxu One už 1. prosince.

Dvě verze, ale jeden svět

Do Red Dead Online se tak mohou zapojit i hráči, kteří z nějakého důvodu nemají zájem o příběhovou kampaň. Samozřejmostí je, že standalone multiplayer se bude rozšiřovat úplně stejně jako ten, který je součástí původního titulu a nedojde k žádnému rozdvojení světa.

Red Dead Online míří na PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Steam i Epic Games Store. Při své premiéře se bude prodávat za mimořádně zvýhodněnou cenu. Zaplatíte za něj pouhých 5 dolarů, tedy jen čtvrtinu běžné ceny. Akce platí až do 15. února.

I když Red Dead Online nabízí jen multiplayer, i tak si z vašeho disku ukousne přibližně 123 GB.

Rockstar přitom upozorňuje, že i ke hraní této verze je stále zapotřebí platit si PlayStation Plus a Xbox Live Gold. Na PS5 a Xboxu Series X a S samozřejmě titul funguje v rámci zpětné kompatibility, ale nenabízí žádné speciální upgrady pro next-gen zařízení. Do budoucna bychom to ale určitě nevylučovali i s ohledem na aktuální krok a podobnou péči u GTA.

I když Red Dead Online nabízí jen multiplayer, i tak si z vašeho disku ukousne přibližně 123 GB. A pokud by se vám pod dojmem hry pro více hráčů nakonec přeci jen zachtělo vyzkoušet singl, bude možné si story mode dokoupit. Jeho cenu ale Rockstar zatím nezveřejnil.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru