Fallout 76, Bethesda Softworks, Fallout 76

Fallout 76

Jde skutečně o nejhorší díl v historii?

Název: Fallout 76 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Recenzovaná verze: PlayStation 4 Žánr: Datum vydání: 14. 11. 2018

Nový Fallout 76 jsme vyhlíželi s velkými obavami, pramenícími zejména z chuti vývojářů experimentovat. V tomto konkrétním případě to totiž znamená změnu celého konceptu, kdy se z příběhové hry plné vedlejších postav a jasně nalinkovaných misí stává online záležitost pro 24 hráčů na obrovské mapě. Že se skoro nikdy nepotkají, už vám je určitě jasné, srážka s nepříjemnou skutečností je ale opravdu drtivá.

Fallout 76 tak působí jako nehotová hra, která doplácí na příliš malé množství řízeného obsahu, kdy sice dostávají hráči moře volnosti, ale ztrácí i důvody, proč hru hrát. Velké množství bugů je také něco, před čím nelze zavírat oči, proto nebylo recenzování této hry vůbec snadné. V následujících 20 minutách se dozvíte víc.

Fallout 76

  • Příjemné prostřední Západní Virginie a rozlehlost mapy
  • Zajímavé příběhy, odehrávající se na pozadí
  • Neskutečné množství technických chyb a glitchů
  • Hra působí prázdně a bez obsahu, ke kterému se musíte těžce dostávat
  • Chybí smysluplná motivace, proč se do hry vracet
Online pojetí Falloutu nepadne. Aktuální díl se snaží být příběhovou hrou v multiplayerovém prostředí, přitom rychle padá do hlubiny, která se mezi těmito dvěma světy rozprostírá. Nejrůznější chyby a jen velmi nízká motivace, proč hrát tento simulátor prozkoumávání postapokalyptických kulis, činí z Falloutu 76 jen slabě nadprůměrný titul. I my ale optimisticky věříme, že s tím vývojáři do budoucna něco udělají...
6 Verdikt

Nahlásit chybu v článku

35

Napsat komentář

Další články
Nahoru