Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite)

Rainbow Six Quarantine je PvE spin-off taktické akce Siege

Režim Outbreak byl zřejmě pouhým začátkem

11. 6. 2019
Název: Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite) Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2022

Ubisoft se již od prosince roku 2015 věnuje akci Rainbow Six Siege a trpělivě ji opečovává. Hráči to tvůrcům vracejí v podobě vytrvávající podpory, ale tento titul samozřejmě není pro každého. Někdo chce raději společně hrát proti umělé inteligenci. A pro takové hráče Ubisoft oznámil novou kooperativní akci Rainbow Six Quarantine. U té vývojáři slíbili, že to “co Siege je pro PvP, to bude Quarantine pro PvE.”

Ambiciózní slib doprovodila na konferenci Ubisoftu hlavní designérka hry, Bio Jade Adam Granger. Ta Slíbila hutný zážitek, ve kterém je kooperace klíčová a ve kterém se hráči postaví neznámému zlu v podobě nebezpečného parazita. Nepůjde přitom o od základu postavenou novinku, ale o spin-off zkušenějšího sourozence v podobě zmíněného Siege. Fanoušci původní hry si přitom mohou vzpomenout na časově omezený PvE event Outbreak, ze kterého by ostatně Quarantine mohl vycházet. Koneckonců při zpětném pohledu hráči trefně poukazují na to, že Outbreak mohl vlastně být jen takovým testem pro Quarantine.

Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite), Ubisoft, Rainbow Six Quarantine je PvE spin-off taktické akce Siege

Co je to vlastně ten Outbreak?

Citovaný režim Outbreak posílal týmy spolupracujících hráčů do městečka Truth or Consequences v Novém Mexiku. Tam se skupinky třech hráčů mohly pustit do trojice misí rozdělených na menší segmenty a bojovat s neznámou infekcí. Ta se do této oblasti rozšířila po pádu meteoritu. Event trval jeden měsíc a jednalo se zřejmě o přípravu a o testování principů Quarantine.

Trailerem naznačená infekce vypadá podobně jako v Outbreak a k tomu i ve videu přítomní operátoři Ela and Vigil naznačují, jak blízko k sobě tyto hry vlastně mají. Bio Jade v dalším videu přiblížila, že vývoj probíhá ve zcela novém týmu vzniklém v rámci Ubisoftu Montréal, na odkaz Siege ale nezapomínají.

Akce Rainbow Six Quarantine dorazí v průběhu příštího roku na Xbox One, PlayStation 4 a na PC. Hra bude rovněž automaticky součástí nově představené platformy Uplay+ Na webu hry se ale můžete registrovat již nyní a můžete zkusit své štěstí pro plánované uzavřené testování.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru