Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite), Ubisoft, Rainbow Six Extraction vyjde v lednu a za nižší cenu

Rainbow Six Extraction vyjde v lednu a za nižší cenu

Majitel může do hry zdarma pozvat dva kamarády z jakékoli platformy a hrát s nimi 14 dní

Zdroj: Ubisoft
12. 11. 2021
Název: Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite) Vydavatel: Datum vydání: 20. 1. 2022 Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2022

Nedávný únik naznačil, že kooperativní akce Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction může vyjít 20. ledna. A teď Ubisoft tuto informaci potvrdil oficiálně. Vývojáři nás přitom při této příležitosti lákají na takzvaný buddy pass, novou nižší cenu a bonusový obsah.

S buddy passem mohou majitelé hry pozvat dva své přátele do hry zdarma, a to z jakékoli platformy, i když hru nevlastní. Společně takto můžete hrát 14 dní. Ubisoft se rovněž vytasil s nižší cenovkou 40 dolarů, která zřejmě reflektuje určité obavy a kritiku, která se v minulosti na hru snesla. Deluxe edice pak stojí 50 dolarů a slibuje tři exkluzivní bonusové balíčky. Kdo už dříve investoval do předobjednávky, samozřejmě se nemusí bát, že o své peníze přijde. Rozdíl v ceně mu bude vrácen.

Nemělo to být spíš free-to-play?

Každý, kdo si hru předobjedná, se navrch může těšit na kosmetický bundle Orbital Decay a pro hráče Rainbow Six Siege jsou připravené další bonusy a exkluzivní obsah. Veškerý post launch obsah do Extraction přitom bude zdarma, tvrdí Ubisoft.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction míří na PC, staré i nové konzole a streamovací služby Stadia i Luna. Na poli kooperativních akcí se v nedávné době střetly třeba Aliens: Fireteam Elite a Back 4 Blood, takže to novinka nebude mít jednoduché. Nabízí se otázka, zda to právě není ten titul, který mohl Ubisoft poslat na trh coby free-to-play, ale třeba mu křivdíme. Ostatně ani Rainbow Six Siege nemělo nejzářivější start a podívejte se na něj dnes.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru