Rainbow Six Extraction vyjde rovnou v Game Passu

Jde o předvoj bližšího spojení s Microsoftem. Na Xboxu se časem objeví předplatné Ubisoft+

Zdroj: Ubisoft
6. 1. 2022
Název hry: Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite) Vydavatel: Datum vydání: 20. 1. 2022 Platformy: , , Žánr:
Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite)

Služba Ubisoft+ zamíří v budoucnu na Xbox. Až dosud byl tento předplatitelský program k dispozici jen na PC, kde nabízí víc než stovku her, novinky i DLC v den vydání a pravidelné in-game odměny. Jakýmsi předvojem této služby už ale bude zařazení taktické kooperativní akce Rainbow Six Extraction do Game Passu. Bude zde k dispozici v den vydání na konzolích i PC. Rainbow Six Siege, který byl už dříve v Game Passu pro Xbox, také rozšíří nabídku PC verze ve stejném termínu.

Pro Ubisoft přitom není debut v Game Passu u velkých značek ani zdaleka typickým krokem. Firma uvedla, že tímto způsobem demonstruje svou víru v hodnotu, které předplatné hráčům přináší. Prohlásil to senior viceprezident Chris Early. Rainbow Six Extraction je podle něj jen začátek, nakonec na Xboxu nabídnou celou službu Ubisoft+ s její kompletní knihovnou a výhodami.

Známka (ne)důvěry?

Microsoft si pochopitelně debut Rainbow Six Extraction v Game Passu chválí, jde pro něj o další skvělý úlovek. Hra vyjde už 20. ledna. Otázkou je, zda tím vydavatel současně tak trochu nedává nechtěně hráčům najevo, že opakovaně odkládanému titulu možná nevěří tolik jako jiným svým hrám. Ostatně fanoušci zatím byli k novince dost vlažní.

Ubisoft+ bude na Xboxu samostatné předplatné, nikoli součást Game Passu. Na PlayStation služba Ubisoft+ nemíří. Ale může se opakovat situace jako v případě konkurenčního předplatného od EA, které se nakonec na konzoli od Sony také dostalo.

# fps # kooperativní # sci-fi

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru