Quantic Dream má na Gamescomu oznámit další hru

Zdá se, že by oním novým projektem mohlo být už dříve spekulované humorné fantasy

Zdroj: Quantic Dream
23. 8. 2022

Francouzské studio Quantic Dream (Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human) má na Gamescomu představit novou hru. Tvrdí to známý insider Tom Henderson ve svém článku na webu Try Hard Guides. Jeho zdroje naznačují, že by se titul mohl objevit během slavnostního zahajovacího ceremoniálu Opening Night Live, ale není to jisté.

S jistotou přitom víme, že v týmu se pracuje na už oznámené hře Star Wars Eclipse, která vyjde pod hlavičkou Lucasfilm Games. Ta byla po předchozích spekulacích představena loni na The Game Awards. Už dříve se ale mluvilo o tom, že Quantic Dream má ve vývoji více titulů. Jeden ze zdrojů Hendersona mluví minimálně o třech projektech, z nichž ty další označuje jako Spellcaster a Dreamland.

Už dříve jsme totiž psali, že další AAA projekt francouzského studia má být fantasy hra, která údajně vychází z tech dema The Dark Sorcerer.

Spellcaster má být mobilní hra, která vzniká ve spolupráci s čínskou společnosti NetEase. Dreamland má být fantasy středověká hrdinská, ale veselá hra, která je prý ve vývoji už od roku 2015. Henderson předpokládá, že mobilní hru by na akci studio neukázalo, takže to prý vypadá na projekt Dreamland. Pokud si samozřejmě autoři nepřichystali nějaké novinky ke Star Wars.

Zmínka o humorném fantasy od Quantic Dreamu by vám ale mohla být povědomá. A tady to začíná být obzvlášť zajímavé. Už dříve jsme totiž psali, že další AAA projekt francouzského studia má být fantasy hra, která údajně vychází z tech dema The Dark Sorcerer. Mluvil o tom letos v lednu insider, který předtím prozradil Star Wars Eclipse.

Původní demo bylo zveřejněno na E3 2013 před uvedením konzole PS4. Kdyby Quantic Dream chtěl technologický demonstrátor využít pro plnohodnotnou hru, nebylo by to poprvé. Ukázka nazvaná Kara, která byla prezentovaná na GDC v roce 2012, později posloužila jako základ jedné z postav v Detroit: Become Human.

Více podrobností o údajném fantasy projektu najdete v našem starším článku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru