Pusťte si prezentaci Ubisoftu a Nintenda

Pusťte si prezentaci Ubisoftu a Nintenda

Dnes a zítra nás čekají dva přenosy. O novinky tak nepochybně nebude koncem týdne nouze

Zdroj: Ubisoft
19. 4. 2023

Ještě tento týden nás čeká ne jedna, ale hned dvě herní prezentace. Začněme tou od Ubisoftu. Francouzský gigant zve fanoušky série Tom Clancy’s The Division na speciální přenos. Uskuteční se ve čtvrtek ve 20 hodin našeho času na YouTube a na Twitchi. Autoři přitom říkají, že se tu bude mluvit o minulosti, současnosti i budoucnosti značky The Division.

Okolo obsahu dělají organizátoři tajemství jen zčásti. S jistotou víme, že se bude mluvit o novém obsahu pro The Division 2, přičemž se titul dočká i nového herního režimu. Další část prezentace pak bude věnovaná spin-offu The Division Heartland – těšit se můžeme na gameplay. A nové informace si chystají také vývojáři hry The Division Resurgence. Kdybyste se v tom ztráceli, jde o free-to-play mobilní akci, která vzniká pro operační systémy iOS a Android.

Zdroj: Ubisoft

Stojí za připomenutí, že The Division Resurgence bylo oznámeno loni v červenci a Ubisoft jej prezentuje jako AAA zážitek a plnohodnotný titul. Příběh nás vezme do New Yorku. The Division Heartland je také free-to-play akce, ale situovaná je do přírody a menšího městečka Silver Creek. Tenhle spin-off se předloze vzdálí víc, ale zase míří na tradiční platformy, to znamená PC a staré i nové konzole s výjimkou Switche. Víc o těchto titulech najdete v našem archivu.

Ale nezůstane jen u Ubisoftu a jeho her. Už na dnešek, tedy středu 19. dubna, připadá další Indie World Showcase. Tedy prezentace v podání Nintenda, ale zaměřená na nezávislé hry. Její začátek je naplánovaný na 18 hodin našeho času a přenos potrvá přibližně 20 minut. Během té doby slibuje Nintendo nová odhalení, oznámení nových her i novinky k již existujícím indie titulům a dříve představeným hrám.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru