PUBG obdrží novou vulkanickou mapu Páramo

Jde o první dynamické bojiště ve hře. Nad oblastí budou létat zásobovací vrtulníky

Zdroj: PUBG Corporation
13. 10. 2020
Název hry: PlayerUnknown’s Battlegrounds Vývojář: Vydavatel: , , Datum vydání: 20. 12. 2017 Platformy: , , , Žánr:

Ačkoliv se v poslední době v souvislosti s battle royale hrami mluví zejména o Fortnite a Warzone, rozhodně bychom neměli zapomínat na PUBG. Komunita je stále velmi početná a hra už za několik dní vstoupí do své deváté sezóny. Vývojáři z PUBG Corporation přitom neslibují jen obligátní battle passy a pár novinek, ale také úplně novou mapu a eventy, kvůli kterým prý změníme pohled na PUBG i žánr battle ryoale jako takový. Zvláštností také je, že sezóna potrvá jen dva měsíce a měla by nabídnout úplně jiný zážitek, než tomu bylo v předchozích případech.

Co se týče nové mapy, vše se točí kolem obří sopky v jejím středu. Lokace nazvaná Páramo je umístěna do pohoří And a stane se prvním dynamickým bojištěm v historii PUBG. Ona sopka je totiž aktivní a podle popisu na oficiálních stránkách hry bude chrlit lávu náhodnými směry a v nepředvídatelné intenzitě. Další zvláštností pak bude výměna výsadkového letounu za vrtulníky, které budou následně během hry použity pro distribuci dalších zásob a výstroje potřebné k boji. Podobně jako konvoje na Sanhoku tak budou křižovat Páramo, a pokud se vám je podaří sestřelit, cenný lup může být váš.

Vývojáři s uvedením Párama rovněž dostávají svému závazku, prohloubit lore PUBG a nabízí video s odkazy na mnohá tajemství. U této příležitosti proto lákají na nově spuštěnou stránku, věnující se příběhovému a faktickému pozadí hry, která bude s největší pravděpodobností spuštěna ve chvíli, kdy devátá sezóna odstartuje. Stane se tak už 21. října na PC a 29. října na konzolích za doprovodu prvního patche na verzi 9.1 a příslušného battle passu. Během probíhající sezóny ale dorazí ještě patch na verzi 9.2 a s ním přijde druhý pass, soustředící se na nechvalně proslulou postavu PUBG.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru