První epizoda The Expanse vyjde na konci července

Celkem nás čeká pět epizod, příběh se završí v září. Hra nabídne i DLC a včasný přístup

Zdroj: Telltale
18. 5. 2023
Název: The Expanse: A Telltale Series Vývojář: , Vydavatel: Datum vydání: 27. 7. 2023 Platformy: , , , , Žánr:

Hra The Expanse: A Telltale Series od studia Deck Nine, a vzhledem k názvu pochopitelně též od Telltale Games, obdržela přesné datum vydání. Již dříve jsme byli společně se záběry ze hry informováni, že můžeme hru očekávat letos v létě, a jak Telltale slíbilo, tak i koná. První epizoda vyjde již 27. července, zbylé čtyři ji pak budou následovat každé dva týdny. Završení příběhu se tak dočkáme 21. září, přičemž Telltale slibuje od The Expanse zážitek „jako nikdy předtím“.

The Expanse: A Telltale Series bylo oznámeno během The Game Awards 2021 a slouží jako prequel k seriálu od Amazonu. Hrdinou je Camina Drummer, již stejně jako v seriálu ztvárňuje herečka Cara Gee. Hra se soustředí na příběh a důležitá rozhodnutí, jak jsme u Telltale zvyklí, jak už však víme z dřívějších informací a záběrů, na rozdíl od jiných her od Telltale nás čeká i nějaká ta akce, kterou rozhodně nelze ignorovat, když dojde na palubě Artemis ke vzpouře. Ve hře je významnou měrou zastoupen i průzkum, jehož si užijeme i ve stavu beztíže. Stále je však nutno mít na paměti, že volby jsou důležité a dokáží zde ovlivnit směřování celého dosud nevyprávěného příběhu před událostmi, jež známe ze seriálu.

Hra vychází na PC skrze Epic Games Store a dále na PS4 a PS5, Xboxu One i Xboxu Series s tím, že bude dostupná ve dvou edicích – standardní za 40 dolarů (přibližně 870 korun) a deluxe za 45 dolarů (980 korun). Deluxe edice zahrnuje i DLC, zatím však nebylo oznámeno, zda půjde o příběhové rozšíření nebo pouze nějaké doplňky. The Expanse: A Telltale Series je možné předobjednat od 1. června a pokud tak učiníte prostřednictvím PlayStation Store nebo Epic Games Store, obdržíte navíc i přístup o 24 hodin dříve.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru