Project CARS a Project CARS 2 se přestanou prodávat

Pokud hry nemáte a stojíte o ně, pospěšte si. Budou dál fungovat, ale už je nekoupíte

Zdroj: Slightly Mad Studios
23. 8. 2022

Britský tým Slightly Mad Studios oznámil, že jeho hry Project CARS a Project CARS 2 budou v nadcházejících měsících staženy z prodeje. Důvodem je jako často v podobných případech skutečnost, že autorům vyprší licence na použití aut a tratí zahrnutých ve hrách.

Vývojáři současně ujistili, že oba tituly ale zůstanou plně hratelné a majitelé si budou moci nadále užívat všechny funkce včetně multiplayeru. Project CARS se přestane prodávat 3. října a Project CARS 2 už 21. září. Tým současně zdůraznil, že chce nadále dělat ty nejlepší závodní simulace a těší se na to, až se bude moci podělit o svůj další projekt s fanoušky. Jakmile nastane ten správný čas. Není nicméně žádným tajemstvím, že závodní specialisté pracují na Project CARS 4.

Britský tým Slightly Mad Studios patří od roku 2019 Codemasters a ti zase od loňského roku společnosti Electronic Arts. Vývojáři se řadě fanoušků příliš netrefili do vkusu s Project CARS 3 a neúspěchem skončil rovněž mobilní spin-off Project CARS GO. Titul byl zrušen loni na podzim. Doslova propadák se pak vyklubal ze hry Fast & Furious Crossroads. Ta byla stažena z prodeje letos na jaře.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru