Probuď v sobě hráče a staň se šampionem Xbox Masters!

Alza a Xbox zvou na pokračování soutěže, která je letos zaměřena na Xbox Game Pass

Zdroj: Microsoft
21. 10. 2020

Společnost Alza a Microsoft dnes oznámily, že ve dnech 21. října až 9. listopadu uspořádají 2. ročník populární herní akce Xbox Masters 2020, která bude věnována předplatnému Xbox Game Pass a jeho nekonečným herním světům. Hráči si budou moct splnit sny tím, že usednou za volant rychlého vozu ve Forza Horizon 4, vydají se na dobrodružnou plavbu pod pirátskou vlajkou v Sea of Thieves, předvedou svou ničím nesvázanou kreativitu v Minecraftu nebo prokážou všestrannost při Lovu achievementů.

Výzvy ve Forza Horizon 4, Sea of Thieves a Minecraftu zaštítí ambasadoři z řad osobností, konkrétně DJ Lucky Boy, Rik_Leah a Gejmr. Výherci jednotlivých soutěžích se mohou těšit na luxusní ceny – novou konzoli Xbox Series X, mobilní telefon Samsung Galaxy S20 FE, monitor Samsung Odyssey G7 32“ a herní závodní sadu Thrustmaster TS-XW.

Členství Xbox Game Pass nabízí přístup k více než 100 vysoce kvalitním hrám, přičemž do jeho knihovny neustále přibývají nové tituly. Ať už hrajete na konzoli, PC nebo obou platformách, máme pro vás optimální variantu. Na xbox.com/gamepass si můžete vybrat a koupit Xbox Game Pass (Ultimate, pro PC, nebo pro konzole) přesně podle svých potřeb. Nejlepší varianta Xbox Game Pass Ultimate zahrnuje všechny výhody členství Xbox Live Gold a k tomu přístup k celé knihovně špičkových her jak pro konzole, tak pro PC.

Současně s uvedením nových konzolí do prodeje bude Xbox Game Pass Ultimate doplněn i o portfolio her Electronic Arts v rámci členství EA Play, a to bez jakýchkoli dalších poplatků. Navíc můžete využívat exkluzivní členské slevy a nabídky a bavit se hraním s přáteli v nejpokročilejší síti pro hraní ve více hráčích.

Nahlásit chybu v článku

Komentáře nejsou povoleny.

Mohlo by vás zajímat

Nahoru