Podívejte se na fan film podle The Last of Us

Podívejte se na fan film podle The Last of Us

Pustit si ho můžete hned teď zdarma na YouTube. Fanoušci zatím komunitní projekt chválí

Zdroj: Tommy Jackson
21. 4. 2021

O uplynulém víkendu jsme vás lákali na fan film The Last of Us: Ellie’s Revenge. A už je venku. Můžete se na něj podívat zdarma na YouTube. Snímek má 15 minut a zatím jednoznačně převažují pozitivní ohlasy. Pusťte si ho také a dejte nám vědět, jak se vám výsledek líbí.

Původní zpráva: Pokud se vám z jakéhokoli důvodu nezamlouvá chystaná oficiální seriálová adaptace hry The Last of Us pro HBO, mohl by vás zaujmout chystaný film od fanoušků. Nemá sice takové ambice, ale komunita dokáže snahu svých členů obvykle ocenit.

Snímek The Last of Us Fan Film: Ellie’s Revenge má premiéru už 20. dubna a bude k dispozici na YouTube zcela zdarma. Autoři uvolnili během uplynulých měsíců hned několik upoutávek, díky nimž si můžete udělat představu o tom, jak bude fan film vypadat.

Jeho režisérem je Tommy Jackson. Joela hraje Thomas Strickland a Ellie pak Amy Kay, respektive Rebecca Hodge. Výkonným producentem filmu je Ján Lévárdy, který nás na projekt upozornil. Jde o poctu práci studia Naughty Dog. Filmaři tvrdí, že jejich cílem bylo vytvořit co nejautentičtější zážitek.

Snímek se natáčel v Oregonu a v Atlantě a mísí v sobě prvky a témata z obou her, ale příběh je vyprávěn především z perspektivy Ellie. Přípravou prý tým strávil několik let a velmi si zakládá také na speciálních efektech.

Další ukázky z připravovaného filmu najdete na YouTube kanálu Tommyho Jacksona.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru