Dying Light 2: Stay Human, Techland, Příběhové DLC pro Dying Light 2 se ukáže na Gamescomu

Příběhové DLC pro Dying Light 2 se ukáže na Gamescomu

Techland zveřejnil krátký teaser Bloody Ties. Odhalení přinese Opening Night Live

Zdroj: Techland
17. 8. 2022
Název: Dying Light 2: Stay Human Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 4. 2. 2022 Platformy: , , , , Žánr: , , , Datum vydání: 4. 2. 2022

Když vývojáři z polského Techlandu přinesli hráčům v polovině letošního května aktualizovaný kalendář nového obsahu pro Dying Light 2, neměli pro hráče dobrou zprávu. První velké příběhové DLC totiž postihl odklad, a to z června na září. Očividně jsme ale prodloužené čekání přežili a vzhledem k tomu, že září už klepe na dveře, je na místě začít se znovu těšit. Naštěstí si to plně uvědomují i autoři hry, kteří v průběhu dnešního dne potvrdili, že rozšíření Bloody Ties představí na Gamescomu.

„Je na čase odhalit pár detailů o Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties – prvním DLC, které dorazí do Města,“ uvedli vývojáři na sociálních sítích před zmiňovaným teaserem. V něm je možné skrz oční otvor v lebce sledovat souboj v aréně, kam se hráči skutečně vypraví. Podle informací od vývojářů bude oním místem Carnage Hall, v níž pravděpodobně proběhne příběhem obalený turnaj. „Jaká nebezpečí na vás čekají? Jak je porazíte? Co dostanete na oplátku? Jedna věc je jistá, bude to brutální,“ dodávají pak vývojáři z Techlandu. V závěru pak už přichází pouze potvrzení, že se hra objeví na Opening Night Live, takže si ji můžeme opět přihodit do pomyslného seznamu, třeba k Hogwarts Legacy nebo Sonic Frontiers.

Na druhou stranu, i když se máme detaily dozvědět až příští týden, už dříve si datamineři všimli přípravy pro zmiňované DLC, které se i podle předchozích informací má skutečně týkat arén a gladiátorských zápasů. Data, která byla získána z nedávné verze hry, obsahovala mnoho audio souborů, náznaky dialogů, lokací, ale také postav. V tomto ohledu je zajímavá dřívější zmínka o Abelovi, kterému se má přezdívat Skullface a kterého jsme tedy s největší pravděpodobností viděli na konci teaseru. Další detaily prozrazovat nebudeme, ale s chutí odkážeme na předchozí článek s varováním, že text obsahuje možné spoilery.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru