Příběhové DLC pro Dying Light 2 se odkládá

Z června se posouvá až na podzimní období. Vývojáři ale přinesou fotomód a další obsah

Zdroj: Techland
13. 5. 2022
Název hry: Dying Light 2: Stay Human Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 4. 2. 2022 Platformy: , , , , Žánr: , , ,

Vývojáři z polského Techlandu připravili pro hráče Dying Light 2 aktualizovaný kalendář nového obsahu, který v rámci očekávané mnohaleté podpory dorazí v průběhu letošního roku. Navazují tím na řadu vylepšení, která se už do hry dostala, jako jsou režim new game plus nebo nové eventy. Problém ovšem tkví v tom, že plánované příběhové rozšíření, o kterém zatím nemáme žádné konkrétní informace, nedorazí podle očekávání v červnu, ale až v období září-listopad.

„Drazí poutníci, vaše zpětná vazba je pro nás prioritou. Je to i důvod, proč se Techland snaží vystupovat co nejotevřeněji a nejupřímněji, jak to jen jde,“ zní začátek vzkazu, na jehož konci přichází zmíněná informace o odkladu očekávaného obsahu. „Potřebujeme ještě trochu času, abychom dokončili naše první příběhové DLC, které nyní plánujeme na září,“ dodává Techland a novinku přirozeně zahrnuje i do výše uvedeného kalendáře. Stále ale upozorňujeme na to, že pevné datum nezaznělo a oficiálně může DLC dorazit klidně až v listopadu, jak je uvedeno v obrázku. „Chceme, aby první velké DLC naplnilo vaše očekávání. Dáváme důraz na absolutně nejvyšší úroveň odladění,“ uzavírají pak vývojáři a střetávají se se smíšenými reakcemi. Nedá se ovšem říct, že by fanoušci byli vysloveně rozzlobení, zvlášť, když od Techlandu dostávají nový obsah a úpravy hry pravidelně.

Z těch nejbližších se můžete těšit na fotomód, o kterém vývojáři mluvili v uplynulých týdnech a další komunitní události. Ke slovu mají obě věci přijít v období června až srpna, fotomód je nicméně potvrzen na nejbližší možný termín. Vývojáři rovněž počítají se startem plynulého přidávání obsahu, jako je rank systém, nové mise, odměny a nepřátelé, se kterým se rovněž počítá na toto vymezené období. Že půjde o něco souvislého pak podtrhuje rozdělení na kapitoly s tím, že ta první ponese název In the Footsteps of a Nightrunner. Co se týče příštího roku, vývojáři znovu připomínají, že budou Dying Light 2 podporovat minimálně pět let a chystají nejen další zbraně, nepřátele či mise, ale také další příběhové rozšíření. Poslední upozornění na závěr – ony datadisky s větší částí obsahu pro jednoho hráče budou placené, ani v tomto případě ale nejde o žádné velké překvapení a informaci, která již byla komunikována dříve.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru