Příběh Dying Light 2 lze dohrát za 20 hodin

Techland opět komentuje příspěvek o 500 hodinách. Vrací se k číslu komunikovaném už loni

Zdroj: Techland
11. 1. 2022
Název hry: Dying Light 2: Stay Human Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 4. 2. 2022 Platformy: , , , , Žánr: , , ,

Vývojáři ze studia Techland ještě jednou zareagovali na svůj příspěvek o minimálně 500 hodinách, za které by měli hráči kompletně vytěžit očekávaný Dying Light 2. Jak už jsme zmiňovali včera, další vyjádření nepůsobilo zejména proti časovým odhadům uváděným před necelým rokem příliš šťastně a z informace, která měla hru podpořit, se stala zpráva, na níž řada hráčů nereagovala pozitivně. Ať už s přihlédnutím k nedůvěře, jak hodnotný může být obsah protažený na 500 hodin u příběhové hry nebo k obavám, že obyčejné dohrání tím pádem pouze škrábne povrch a většina obsahu zůstane hráčům skryta, nebudou-li chtít investovat stovky hodin. Vývojáři z Techlandu se proto vrátili ke svým předchozím vyjádřením a ještě jednou připomněli, že 500 hodin skutečně platí pro ty, komu svět hry učaruje a bude chtít objevit úplně vše.

„Chtěli bychom objasnit naše nedávné sdělení o počtu hodin potřebných k dokončení hry. Dying Light 2: Stay Human je navržena tak, aby hráči s různými herními styly a preferencemi mohli prozkoumávat svět podle svých představ,“ říkají vývojáři. Přiložená infografika pak jasně demonstruje to, co zaznělo v předchozích vyjádřeních, tedy že bude možné příběhem dokončit za přibližně 20 hodin, spolu se všemi vedlejšími úkoly by to měl být odhadem čtyřnásobek a 100procentní dohrání s prozkoumáním všech příběhových možností a konců, spolu s odhalením každého koutu mapy, každého dialogu a všech sběratelských předmětů oněch 500 hodin. Že je ale komunikace herní doby tímto způsobem nešťastná, dokazují další a další komentáře, které pro změnu poukazují na příliš velký nepoměr mezi hlavním a vedlejším obsahem, čímž se dva dny trvající debata opět stáčí k tomu, že zavděčit se všem rozhodně nejde.

To nejdůležitější pro Dying Light 2: Stay Human tak zůstává, že už ve čtvrtek uvidíme poslední epizodu série Dying 2 Know, v níž budou vývojáři prezentovat další ukázku z vlastního hraní a budou mít pro hráče a fanoušky další informace. S největší pravděpodobností bychom také mohli vidět záběry z verze pro PlayStation 4, resp. Xbox One, o kterých mluvil komunitní manažer hry Uncy na svém Twitteru koncem loňského roku. Lidé mu údajně často psali, jak to s těmito verzemi vypadá a Uncy slíbil, že se jim určitě budou v průběhu ledna věnovat. Do vydání 4. února už zbývají pouhé čtyři týdny.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru