Resident Evil 7: Biohazard, Capcom, Prequel pro Resident Evil 7 bude ve VR a jen v Japonsku

Prequel pro Resident Evil 7 bude ve VR a jen v Japonsku

Kooperativní titul až pro 4 hráče si doma nezahrajeme. Bude k dispozici ve speciální herně

14. 10. 2019
Název: Resident Evil 7: Biohazard Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 24. 1. 2017

O víkendu jsme vám představili nový příspěvek do série Silent Hill a byl to skutečný horor… Ve světě netradičních her zůstaneme, naštěstí se ale tentokrát vyhneme hazardu. A znovu se pustíme do další strašidelné hry původem z Japonska. Resident Evil 7 se dočká prequelu s podtitulem Walkthrough the Fear. Naneštěstí se jedná o VR zážitek, který si užijí jen hráči v zemi vycházejícího slunce. Capcom tu uvede novinku pod názvem Biohazard: Walkthrough the Fear.

Jedná se o kooperativní atrakci až pro 4 hráče, v níž se šťastlivci znovu vypraví do Louisiany a setkají s Jackem Bakerem. Hra bude k dispozici v Tokiu a akce v ceně 2800 jenů vás zaměstná na 40 minut. Hráč je spolu se svými kolegy uvězněn ve sklepě rodinného domu a Jack Baker je jim jako obvykle neustále v patách. Hráči si budou moci ve snaze uniknout z toho vězení opatřit nejrůznější vybavení i zbraně stejně jako v původní hře. 

Novinka začne fungovat 26. října v herně Plaza Capcom Ikebukuro, takže kdybyste náhodou měli cestu kolem… Nám ostatním nezbývá než doufat, že jednoho dne se třeba VR zážitek objeví také na PC a na konzolích. I doma v Japonsku bude zatím VR novinka k dispozici na jediném místě, takže vás asi nepřekvapí, že o její případné cestě na Západ zatím Capcom vůbec nemluví.

Vývoj hry mělo na svědomí studio Dynamo Pictures. K dispozici není mnoho materiálů, ale pár obrázků a trailer se nám přeci jen podařilo vypátrat. Za zmínku rovněž stojí, že společnost Dynamo Pictures vyvinula ještě jednu podobnou hru, která je provozována na stejném místě. Jmenuje se Biohazard Valiant Raid, je to také VR atrakce a otevřela se už letos v červenci.

I v tomto případě jde o kooperativní titul až pro 4 hráče, ale vychází z Resident Evilu 2 a hráči se v něm stanou členy bezpečnostního týmu korporace Umbrella. Hra trvá asi 35 minut, má dvě verze, přičemž ta dražší nabízí i vibrační zařízení pro realističtější zážitek. Titul využívá postavy, nepřátele a zbraně z Resident Evilu 2. 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru