Služba Uplay+ nabídne stálý přísun PC her od Ubisoftu

Služba Uplay+ nabídne stálý přísun PC her od Ubisoftu

Namísto jednotlivých titulů se v rámci předplatného dostanete k celé knihovně

11. 6. 2019

Každým rokem se videohry více a více odpoutávají od klasického platebního modelu a jsme svědky toho, kterak se moderní služby předplatného stávají čím dál tím běžnějším standardem. A stranou nemůže stát ani Ubisoft, který na své konferenci představil službu Uplay+.

Ta ve své podstatě nabízí zhruba to, co byste od ní asi tak očekávali. Za 15 dolarů měsíčně (respektive u nás za 15 eur, čili za necelých 400 korun) se hráči na PC již brzy dočkají okamžitě okamžitě dostupné knihovny více jak stovky titulů, mezi něž patří například Rainbow Six: Siege, The Crew 2, Splinter Cell: Blacklist, Rayman Legends, The Division 2, Child of Light, Assassin’s Creed Odyssey, For Honor, Far Cry New Dawn, Prince of Persia, South Park a další.

Chybět zkrátka nebudou ani nové ani starší tituly. Ostatně slib přinést více jak 100 her znamená vybrat opravdu velké množství titulů a minimum přebírání. Ubisoft navíc slibuje do služby přidávat i nově vydané a v tuto chvíli teprve chystané hry. Mezi ty již potvrzené patří například Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Gods & Monsters, Ghost Recon Quarantine či Watch Dogs Legion. Upoutávka zveřejněná na konferenci Ubisoftu navíc láká i na přítomnost rozšiřujících přídavků a na exkluzivní pozvánky do betaverzí.

O přítomnosti služby na konzolích prozatím nepadlo ani slovo a ani na webu této platformy se nepíše o jiné platformě než o PC. Ovšem co už ale Ubisoft avizoval ještě během své konference bylo to, že Uplay+ zamíří i na Stadii. Ubisoft navrch avizuje nulové limitace a omezení a když se navrch hráči zaregistrují ihned, dostanou jeden měsíc zdarma. A to hned na startu, který je naplánován na začátek letošního září. Stačí zavítat na oficiální stránku a registrovat se, detaily o platební kartě nejsou potřeba a zároveň to nevypadá, že by náš region zůstal opomenut.

Nahlásit chybu v článku

10

Napsat komentář

Další články
Nahoru