Pozor na spoilery, unikl Horizon Forbidden West pro PS4

Nehotový build mají v rukou někteří ruští hráči. Obsahuje údajně kompletní příběh

Zdroj: Sony
11. 1. 2022
Název hry: Horizon Forbidden West Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 18. 2. 2022 Platformy: , Žánr:

Společnost Sony a vývojáři ze studia Guerrilla Games řeší obrovskou nepříjemnost. Připravovaná hra Horizon Forbidden West, která má vyjít až 18. února, unikla na internet. Jedná se o nehotový build PS4 verze a možná už jste také narazili na nějaké obrázky v ruštině, které z něj pochází. Podle magazínu Video Games Chronicle se jedná o autentickou verzi, jak mu potvrdili jeho zdroje, a až na některé chybějící assety obsahuje celý základ plné hry. Skutečnost, že některé obrázky ze sociálních sítí zase zmizely kvůli autorským právům, jasně dokazuje, že jde o reálný únik. Původně se objevily na síti VK a hra má být spuštěná na PS4 po jailbreaku.

I když (zatím) není hra údajně dostupná na nejběžnějších úložištích pirátského obsahu, jde zřejmě jen o otázku času, než se rozšíří. Potenciální riziko to přitom představuje pro všechny fanoušky, i když se po buildu nebudou osobně pídit. Existuje totiž velké riziko, že se začnou šířit spoilery ze hry podobně jako v případě úniku The Last of Us Part II, připomíná VGC. Berte proto prosím tuto stručnou novinku především jako varování, že se zřejmě začnou na internetu objevovat detailní rozbory scénáře i se všemi příběhovými zvraty, kterým se všichni toužíme vyhnout.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím