Dead by Daylight, 505 Games, Koch Media, Starbreeze Publishing, Postavy ze Stranger Things zamíří do Dead by Daylight

Postavy ze Stranger Things zamíří do Dead by Daylight

Fanoušci klasických vyvražďovaček se dočkají Nancy, Steva i Demogorgona

21. 8. 2019
Název: Dead by Daylight Vývojář: Vydavatel: , , Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 14. 6. 2016

Po Michaelu Myersovi ze série Halloween, Freddym Kruegerovi z Noční můry z Elm Street a po spojení s řadou dalších značek se hráči asymetrické multiplayerové akce Dead by Daylight dočkají dalšího atraktivního DLC s novými postavami. Tentokrát se vývojáři z Behaviour Interactive spojili s produkční společností Netflix a přináší trojici protagonistů ze seriálu Stranger Things, který se letos dočkal už třetí série.

Hráči se budou moci počínaje zářím vydat lovit nic netušící oběti v kůži potvory jménem Demogorgon, která pochází z jiné dimenze a nemá v našem světě co pohledávat. Fanoušci seriálu si mohou tuto postavičku pamatovat zejména z první sezóny, ze které si tvůrci propůjčují také inspiraci pro novou mapu. Ta je zasazená do podzemní laboratoře v Hawkins National Laboratory ve stejnojmenném městečku ve státě Indiana. Tedy v lokaci, která je fanouškům tohoto sci-fi retra notoricky známá a kde vědci svými divokými experimenty dokázali otevřít bránu do jiné dimenze. Částečnou ochutnávku nabízí přiložená upoutávka.

Demogorgona do hry doprovodí také dvojice přeživších – Steve Harrington a Nancy Wheeler. Vzhledem k naznačovanému zasazení do první sezóny tvůrci zřejmě zcela záměrně zvolili dvojici starších protagonistů. Bylo by to přeci jen divné a veřejnost by nebyla nadšena, pokud by hráči v tomto 4v1 titulu naháněli partu teenagerů.

Rozšiřující balíček propojující hru se Stranger Things dorazí na konzole i na PC toto září, už na zítřejší večer ale slibují autoři detailněji obsah balíčku ukázat. Konkrétní cenu a přesnější datum vydání vývojáři neuvádějí, cena stávajících balíčků se ale pohybuje od pěti do sedmi eur.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru