Postavy ze Stranger Things zamíří do Dead by Daylight

Fanoušci klasických vyvražďovaček se dočkají Nancy, Steva i Demogorgona

21. 8. 2019
Název: Dead by Daylight Vývojář: Vydavatel: , , Datum vydání: 14. 6. 2016 Platformy: , , , , , Žánr:

Po Michaelu Myersovi ze série Halloween, Freddym Kruegerovi z Noční můry z Elm Street a po spojení s řadou dalších značek se hráči asymetrické multiplayerové akce Dead by Daylight dočkají dalšího atraktivního DLC s novými postavami. Tentokrát se vývojáři z Behaviour Interactive spojili s produkční společností Netflix a přináší trojici protagonistů ze seriálu Stranger Things, který se letos dočkal už třetí série.

Hráči se budou moci počínaje zářím vydat lovit nic netušící oběti v kůži potvory jménem Demogorgon, která pochází z jiné dimenze a nemá v našem světě co pohledávat. Fanoušci seriálu si mohou tuto postavičku pamatovat zejména z první sezóny, ze které si tvůrci propůjčují také inspiraci pro novou mapu. Ta je zasazená do podzemní laboratoře v Hawkins National Laboratory ve stejnojmenném městečku ve státě Indiana. Tedy v lokaci, která je fanouškům tohoto sci-fi retra notoricky známá a kde vědci svými divokými experimenty dokázali otevřít bránu do jiné dimenze. Částečnou ochutnávku nabízí přiložená upoutávka.

Demogorgona do hry doprovodí také dvojice přeživších – Steve Harrington a Nancy Wheeler. Vzhledem k naznačovanému zasazení do první sezóny tvůrci zřejmě zcela záměrně zvolili dvojici starších protagonistů. Bylo by to přeci jen divné a veřejnost by nebyla nadšena, pokud by hráči v tomto 4v1 titulu naháněli partu teenagerů.

Rozšiřující balíček propojující hru se Stranger Things dorazí na konzole i na PC toto září, už na zítřejší večer ale slibují autoři detailněji obsah balíčku ukázat. Konkrétní cenu a přesnější datum vydání vývojáři neuvádějí, cena stávajících balíčků se ale pohybuje od pěti do sedmi eur.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru