Tekken 7, Bandai Namco Entertainment, Polská premiérka v Tekkenu 7 nakonec není Ciri

Polská premiérka v Tekkenu 7 nakonec není Ciri

Barva vlasů a jizva na tváři neodkazují k Zaklínači. Nová postava se jmenuje Lidia Sobieska

Zdroj: Bandai Namco
22. 3. 2021
Název: Tekken 7 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 6. 2017

V druhé polovině únor jsme psali, že do ringu v Tekkenu 7 nastoupí polská premiérka. Tehdy ale ještě nebylo zřejmé, o koho přesně půjde. O měsíc později už je jasno. A není to Ciri, i když má skoro popelavé vlasy a jizvu na tváři. Zbrusu nová bojovnice se jmenuje Lidia Sobieska a dočkali jsme se rovněž nové upoutávky. Ke stávajícímu rejstříku postav se připojí už zítra, tedy v úterý 23. března.

Nová plážová aréna

Jak už prozrazoval první teaser, Lidia samozřejmě mluví polsky. Do turnaje o Krále železné pěsti nastupuje, aby ochránila svou zemi před Heihachim a jeho muži. Zemi našich severních sousedů připomínají i mnohé doplňky a maličkosti na jejím oblečení. Hráči se navíc budou moci utkat v nové aréně situované na pláž. Oblast se jmenuje Island Paradise.

Lidia je součástí season passu 4 a používá prý jakousi polskou verzi karate. Pokud vás zajímají podrobnosti o nové bojovnici, na Tekken Wiki už má obsáhlý medailonek. Někteří vybraní fanoušci totiž dostali od autorů speciální balíček s dalšími informacemi.

Jak už jsme psali dříve, Kacuhiro Harada na novince spolupracoval s polskou ambasádou v Japonsku a loni Polsko osobně navštívil. Kvůli pandemii koronaviru se ale nakonec neúčastnil žádných původně plánovaných veřejných akcí. K oznámení nové postavy došlo v únoru na speciálním streamu věnovaném výhradně japonským bojovkám.

Oficiální medailonek

Lidia byla vždy upřímná a rozhodná žena. Věří, že spravedlnost vyžaduje absolutní moc, a proto už od útlého věku projevuje velký zájem o karate. Ztráta jejího otce vyvolá její zájem o rodinou tradici politiky. Lidia prokázala v obou směrech skvělé kvality, v 18 letech nastoupila do svého prvního zápasu o mistra světa v karate a zvítězila! V poslední době byla jednou z nejmladších vycházejících hvězd polské arény. Válka, kterou zahájila Mishima Zaibatsu, značně zasahuje Polsko a Lidia je rozhodnutá situaci urovnat svými pěstmi.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru