Ori and the Will of the Wisps

Pokračování Oriho dobrodružství už letošek nestihne

Nový trailer ukázal dramata ze života malého hrdiny a posun data vydání

12. 6. 2019
Název: Ori and the Will of the Wisps Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 11. 3. 2020

Phil Spencer během prezentace novinek a aktualizací ukázal v Microsoft Theater i novou upoutávku pohádkové plošinovky Ori and the Will of the Wisps. Ta během několika minut odhalila nejen čerstvé záběry ze hry a kouzelné prostředí, ale konečně také finální datum vydání.

K vidění byly velmi dramatické scény zasazené do fantaskního prostředí hry, které budou zjevně hrát na efekt a které nenechají hráče oddechnout. Ori se při svém dalším putování postaví skutečným titánům, čelit bude velmi temné atmosféře a pohybovat se bude po zemi i ve vzduchu, nicméně o tom již více mohou napovědět dojmy z loňského ročníku E3. Zdeňkovi se tehdy hra líbila, vyčíst by se jí ale dalo opakování již známého. Na druhou stranu se ovšem stále jedná o velmi kvalitní zábavu a fanoušky originálu bezesporu potěší.

Nicméně to nebudeme moci zjistit dříve než 11. února příštího roku. Letošek Ori and the Will of the Wisps navzdory očekáváním už nestihne. Jako útěchu ale bude moci nemalé procento hráčů vzít za vděk alespoň faktem, že hra v den vydání automaticky zamíří do služby Xbox Game Pass. To bude platit pro Xbox One i pro PC.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru