Podle Hunt: Showdown vznikne hraný seriál

Do televize míří další značka. Už třetí projekt exkluzivně pro Binge. A plánují s Crytekem další

Zdroj: Crytek
18. 11. 2021

Dlouhatánský zástup televizních adaptací videoher rozšiřuje další zástupce. Společnosti Binge a Crytek oznámily, že vlastního hraného seriálu se dočká akce Hunt: Showdown. A opět bude k dispozici exkluzivně na chystané streamovací platformě Binge zaměřené na hráče, která už dříve oznámila seriály Driver a System Shock. Služba se spustí příští rok.

Autoři slibují temný svět konce 19. století a příběh zasazený do Louisiany. Výkonnými producenty budou Avni Yerli, Faruk Yerli a Pascal Tonecker z Cryteku. Za Binge se o produkci starají Allan Ungar a Vince Talenti. Spoluzakladatel Cryteku Avni Yerli říká, že vždycky věděli, že z Hunt: Showdown by byl skvělý hraný seriál. Skrývá prý obrovský potenciál pro mnoho úžasných příběhů. “Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co dokáže tým Binge vytvořit,” dodal.

První ze spoluprací s Crytekem

Vincent Talenti se domnívá, že Hunt: Showdown má skvělý lore, který se na adaptaci skvěle hodí. Už se prý těší, až diváky hodí do tohoto světa. Allan Ungar si pochvaluje spojení s Crytekem, protože podle něj Hunt: Showdown stále objevují noví hráči a zamilují si jeho unikátní svět. Věří, že to to bude první z mnoha spoluprací s Crytekem. Zase tolik IP firma nevlastní, takže se nabízí jen pár možností…

Hunt: Showdown vyšel v early accessu už v roce 2018. Kromě PC je nyní k dispozici také na konzolích Xbox One a PlayStation 4. Hra si vede na Steamu velmi slušně. 83 procent uživatelů ji hodnotí kladně a zcela nepochybně se jedná o jeden z úspěšnějších projektů Cryteku z posledních let.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím