Podívejte se na video ze zrušené hry od autorů Tsushimy

Podívejte se na video ze zrušené hry od autorů Tsushimy

Na internet uniklo 10 minut z prototypu Prophecy od studia Sucker Punch Productions

Zdroj: Sucker Punch Productions
21. 7. 2020

O víkendu jsme psali, že studio Sucker Punch Productions ještě předtím, než se pustilo do vývoje hry Ghost of Tsushima, zvažovalo i jiná témata – piráty, mušketýry nebo skotského lidového hrdinu. Nečekali jsme přitom, že by se jiný nerealizovaný projekt tohoto týmu mohl skrývat za rohem, natožpak, že bychom jej mohli spatřit v jedenáctiminutovém obsáhlém videu. Přesně to se ale stalo. Na internet unikla nahrávka prototypu nazvaného Prophecy.

Jeho pravost může dokládat i skutečnost, že po něm někdo na internetu rychle zametá stopy, ale neustále se přirozeně objevují nové kopie. Zdrojové video je navíc k dispozici ve velmi slušné kvalitě, což v podobných případech nebývá ani zdaleka samozřejmostí. Bohužel o hře samotné toho víme v tuto chvíli jen minimum.

Pokud jde o hratelnost, čekala by nás pravděpodobně akční adventura s prvky parkouru a stealthu.

Popisovat samotné video by bylo nošením dříví do lesa, ostatně podívejte se na něj sami. Zdá se, že hra by míchala evropskou historii s prvky fantasy, možná podobně jako nedávný GreedFall od francouzského studia Spiders. Pokud jde o hratelnost, čekala by nás pravděpodobně akční adventura s příměsí parkouru, stealthu a alchymie nebo možná dokonce magie. Leccos hra zřejmě sdílí s Ghost of Tsushima a i tady je patrná inspirace prvními díly ságy Assassin’s Creed.

I když se má jednat o video z neschváleného vertical slice dema, není vyloučené, že projekt znovu ožije. Třeba měli Sucker Punch v plánu se k němu vrátit po dokončení svého samurajského dobrodružství.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru