Spider-Man Remastered, Sony Interactive Entertainment, Podívejte se na video a specifikace Spider-Mana pro PC

Podívejte se na video a specifikace Spider-Mana pro PC

Marvel's Spider-Man Remastered láká na moderní technologie a špičkovou grafiku

Zdroj: Sony
21. 7. 2022
Název: Spider-Man Remastered Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 19. 11. 2020 Platformy: , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2020

Sony zveřejnila nový trailer na Marvel’s Spider-Man Remastered pro PC a s ním i technické podrobnosti. Na portu Insomniac Games spolupracovali s dalším first party týmem Nixxes Software. Autoři chtějí i na PC ohromit grafikou a nabídnou velkou míru konfigurace, stejně jako podporu různých moderních technologií. Spider-Man nabídne ray tracing a rozumí si s DLSS i DLAA od společnosti Nvidia.

Vývojáři lákají na podporu širokého spektra rozlišení a poměrů stran včetně 21:9, 32:9 nebo více monitorů. Grafiku lze samozřejmě nastavit do nejmenších podrobností, jak jsou uživatelé na PC zvyklí. Podobnou míru svobody chtějí autoři nabídnout také v oblasti ovládání. Hra si rozumí s ovladačem DualSense a využije jeho adaptivní triggery i haptickou zpětnou vazbu. Titul ale můžete ovládat také za pomoci klasické kombinace klávesnice+myš.

Také PC verze přichází s achievementy a cloudovými savy na Steamu i Epic Games Storu. Tlumočit v textu hardwarové nároky nemá smysl, mnohem přehledněji je můžete nastudovat v oficiální tabulce přímo od vývojářů, která pokrývá různé konfigurace od té minimální, přes doporučenou až po nejvyšší stupně s ray tracingem.

Zdroj: Sony

Hru je možné předobjednat na Steamu a Epic Games Storu. Vyjde 12. srpna a pokud si pospíšíte, můžete se těšit i na nějaké bonusy pro nejrychlejší. Za předobjednávku dostanete tři extra kostýmy navíc, dříve se dostanete ke Spider-Dronu a navíc obdržíte i 5 bodů, které můžete utratit za další vylepšení ve stromu schopností.

Zdroj: Sony

PC verze nabídne také české titulky. Součástí hry je rovněž DLC Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps, které nabídne tři další kapitoly s novými misemi a výzvami.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru