Podívejte se na uniklé záběry z nové mapy pro Warzone

Ven se předčasně dostal také obrázek s trojicí nových hrdinů, kteří zamíří do Tichomoří

Zdroj: Activision
22. 11. 2021
Název hry: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Datum vydání: 10. 3. 2020 Platformy: , , , , Žánr:

Před pár dny jsme vás informovali o týdenním odkladu nové mapy do Call of Duty: Warzone. Teď se navzdory tomu můžeme poprvé blíže podívat na některé části ostrova Caldera. Jeden z hráčů natočil zjednodušenou verzi mapy, když do ní nahlédl prostřednictvím spectator kamery na nedávno přidané mapě Shipment v Call of Duty: Vanguard.

Možná pochybujete o tom, jak by to bylo možné. Ale nejde o první podobný případ. Už v roce 2019 bylo díky podobnému glitchi vůbec poprvé možno spatřit budoucí Verdansk pro změnu prostřednictvím Call of Duty: Modern Warfare.

I když si na novou mapu situovanou do Tichomoří v období druhé světové války počkáme o týden déle, insider Tom Henderson o víkendu upozornil, že tvůrci obsahu se jí dočkají už během tohoto týdne. Vývojáři pro nás při této příležitosti chystají nový trailer a po něm mají následovat gameplay záběry, které pořídí právě známé osobnosti a streameři.

Nová éra Warzone má dostat podtitul Operation Alpha a je údajně situovaná do května 1941, i když zatím není jasné, jak přesně historii a příběh autoři naroubují na žánr battle royale. Tím ale úniky nekončí. Prostřednictvím databáze PlayStationu fanoušci vypátrali první nové postavy, které do Warzone dorazí v rámci nové sezóny, a s nimi i pravděpodobné zbraně. Dvě z postav se mají jmenovat Anna a Lewis. Třetí možná Francis.

Jak už jsme psali o víkendu, premiéra Caldery byla odložena na 8. prosince, tedy shodou okolností na stejný termín, kdy vychází plná verze Halo Infinite. Majitelé Vanguardu budou mít na ostrov přednostní přístup. Prvních 24 hodin bude exkluzivně mapa přístupná jen jim. Poté se 9. prosince otevře i všem ostatním.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím