Podívejte se na ukázky z anime Cyberpunk: Edgerunners

Seriál dorazí na Netflix už letos v září a má nabídnout velmi autentický pohled na Night City

Zdroj: Netflix
9. 6. 2022

Společnost Netflix ukázala první upoutávku na anime Cyberpunk: Edgerunners. Desetidílný seriál má na streamovací platformu dorazit letos v září a vezme nás samozřejmě do futuristického Night City. Projekt od japonského studia Trigger byl oznámen už v roce 2020, ale na první pořádnou ukázku z něj jsme si museli počkat. Stojí také za zmínku, že soundtrack zkomponoval dvorní skladatel hororové série Silent Hill Akira Jamaoka.

I když upoutávka není dlouhá, k vidění je toho docela dost a podle prvních ohlasů se zdá, že se novinka trefí fanouškům do vkusu. Kromě teaseru jsme se navíc dočkali ještě krátkého exkluzivního klipu, který se zaměřil na gang Maelstrom. Ukázka pochází ze čtvrté epizody a hrdinové stanou právě proti této organizaci.

S dalšími podrobnostmi pak přispěchal CD Projekt na svém kanálu na YouTube. Autoři říkají, že hra byla velmi realistická a velmi vážná. Takový bude i příběh anime, ale nabídne prý bombastickou vizuální stránku a půjde o originální směs. Seriál má prozkoumat věci, které by hra nedokázala tak dobře podat. Diváci mají víc poznat společenský rozměr světa.

Autoři anime podle CD Projektu vzali věci, které vytvořili, pokud jde o město, a velmi věrně je přenesli do seriálu. Najdeme tu různé shodné detaily, protože animátoři si prý videohru zamilovali. Seriál má být barevnější. Hlavními hrdiny jsou David a Lucy, kteří vytvoří poměrně nesourodou dvojici. Má to být příběh o hledání těch správných lidí, na kterých vám záleží a pro které se můžete obětovat.

Ale dost řečí, raději se podívejte na samotné ukázky.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru