Podívejte se na trailer z nového animáku Mortal Kombat

Ve třech po sobě jdoucích letech jsme se dočkali tří animovaných snímků z jedné série

Zdroj: Warner Bros. Entertainment
11. 8. 2022
Název hry: Mortal Kombat Legends: Snow Blind Datum vydání: 11. 10. 2022

Možná si ještě vzpomenete, že nedlouho před hraným filmem Mortal Kombat měl premiéru animovaný snímek Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge. Na něj pak navázal Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms a nyní se chystá další pokračování – Mortal Kombat Legends: Snow Blind. Novinka byla oznámena před pár dny exkluzivně magazínem IGN, vyjít má už 11. října a míří rovnou na video. Teď jsme se navíc dočkali první upoutávky.

Režisérem filmu je Rick Morales, scénář napsal Jeremy Adams a jde o přímé pokračování Battle of the Realms. Morales figuroval jako producent už u předchozích dvou animovaných snímků. Také Jeremy Adams napsal scénáře předchozích dílů, takže máte důvod k optimusmu, pokud se vám líbily.

Zajímavé je, že Ron Yuan, který dříve daboval Scorpiona, teď propůjčil hlas Sub-Zerovi.

Hlavním hrdinou je oslepený bojovník Kenshi. S jistotou už víme, že se v animáku objeví také Sub-Zero, Kano, Shang Tsung nebo Kabal. Zdá se, že některé z postav mají podobu jako ve hře Mortal Kombat X. Pozornost jako obvykle budí také dabing a obsazení. Zajímavé je, že Ron Yuan, který dříve daboval Scorpiona, teď propůjčil hlas Sub-Zerovi.

Pokud vám postava Kenshiho není moc povědomá, měli byste vědět, že jako hratelná postava debutoval už v Mortal Kombat: Deadly Alliance z roku 2002. Naposledy se vrátil v Mortal Kombat z roku 2011 v rámci DLC a v Mortal Kombatu X. V Mortal Kombat 11 měl jen cameo. 

Chystá se také další hraný film, jehož scénář píše Jeremy Slater a režie se opět ujme Simon McQuoid.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru