Zaklínač (seriál), Podívejte se na teaser třetí série Zaklínače

Podívejte se na teaser třetí série Zaklínače

Seriál značně potemní, Geralt poprvé okusí strach a na scéně se objevuje Divoký hon

Zdroj: Netflix
25. 4. 2023
Název: Zaklínač (seriál)
Zaklínač (seriál)

Nyní už s jistotou víme, že Netflix včerejším plakátem a krátkým popiskem skutečně lákal již na dnešek. Třetí série seriálového Zaklínače se ukazuje v prvním teaser traileru a rovněž známe i přesné datum jejího uvedení. Dočkáme se dokonce už na začátku léta, jelikož premiéra byla stanovena na 29. června, a celkem nabídne osm epizod. První záběry z nové série pak nad rámec dříve avizované zápletky naznačují, jakým směrem se bude příběh ubírat, a také potvrzují, že vše ještě více potemní.

Třetí série, v níž se naposledy představí Henry Cavill coby Geralt z Rivie, bude rozdělena na dvě části, jak bývá u některých seriálů na Netflixu v poslední době zvykem. První část o pěti epizodách dorazí již zmíněného 29. června, na zbylé tři díly si pak budou muset diváci počkat do 27. července. Děj bude navazovat na konec druhé série a dále se rozvíjet, tudíž nás pochopitelně čekají další dobrodružství se Ciri a Yennefer v podání Freyi Allan a Anyi Chalotry, jimž se ostatně věnuje i aktuální upoutávka. V ní Geralt pronáší, že poprvé pocítil strach, a dočkali jsme se i prvního pohledu na Divoký hon, který byl již naznačován na konci předchozí série, ale i ve spin-offu Pokrevní pouto. Před pár dny se také objevily zprávy, že dojde i na čtenářům dobře známého nájemného vraha Ralfa Blundena neboli Profesora, jehož si zahrál herec Sunny Patel.

Zdroj: Netflix

Těšit se však můžeme i na další známé postavy, jelikož se ve třetí sérii vracejí i herci Joey Batey (Marigold), Mimi Ndiweni (Fringilla), Eamon Farren (Cahir), MyAnna Buring (Tissaia), Wilson Mbomio (Dara), Tom Canton (Filavandrel) a další. „Zatímco panovníci, mágové a bestie Kontinentu soupeří o polapení Ciri, Geralt ji vezme z Cintry do úkrytu odhodlán ochránit svou sjednocenou rodinu před těmi, kteří ji chtějí zničit,“ stojí v oficiální anotaci třetí série. Společně se vydají do Arethusy ve snaze zjistit víc o Ciriiných schopnostech, ale ocitnou se na bitevním poli uprostřed politických machinací, zrady a temné magie. „Musí se bránit a dát v sázku všechno – nebo riskovat, že jeden druhého navždy ztratí,“ uzavírá nástin zápletky anotace.

To celé navíc doprovází i další plakát, který opět vyobrazuje Geralta, Ciri i Yennefer. První část třetí série na Netflix dorazí 29. června zbývající tři díly pak 27. července, a to s českými titulky i dabingem.

# fantasy # seriál # zaklínač

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru