Resident Evil: Infinite Darkness, Sledujte Resident Evil: Infinite Darkness v češtině

Sledujte Resident Evil: Infinite Darkness v češtině

Na Netflixu už najdete čtyři epizody nového seriálu. Hlavními hrdiny jsou Leon a Claire

Zdroj: Netflix
8. 7. 2021
Název: Resident Evil: Infinite Darkness Datum vydání: 8. 7. 2021

Dnes má na Netflixu premiéru nový seriál Resident Evil: Infinite Darkness. K dispozici jsou čtyři epizody po necelé půlhodince. Seriál nabízí anglický, japonský i německý dabing a české titulky. První ohlasy jsou poměrně nejednoznačné, na jasný hit to ale zatím bohužel určitě nevypadá. My sami se na novinku teprve chystáme a rozhodně se jí pak budeme věnovat důkladně.

Jen telegraficky připomeneme, že se jedná o kanonickou CGI sérii, jejímiž hlavními hrdiny jsou hvězdy druhého dílu Leon S. Kennedy a Claire Redfield. Hlas jim propůjčili stejní dabéři jako v nedávném remaku dvojky – Nick Apostolides a Stephanie Panisello. Příběh je zasazen mezi události Resident Evilu 4 a 5 a jeho premise jsme se opakovaně věnovali. Ostatně stačí se podívat na upoutávku.

Resident Evil slaví 25 let ve velkém stylu

Populární dvojici čeká boj s nemrtvými, monstry i byrokraty, kteří se zřejmě snaží zamést stopy po nějakém dalším spiknutí. Raccoon City údajně bylo jen začátek. A tahle konspirace vede až do Bílého domu, kde se rovněž zombie objeví. Z hlediska stylizace navazuje Resident Evil: Infinite Darkness na animované snímky Degeneration (2008), Damnation (2012) a Vendetta (2017) a slibuje se držet videoher na rozdíl od hrané filmové série s Millou Jovovich v hlavní roli.

Seriál oznámený loni na podzim je jen jedním z mnoha projektů pod značkou Resident Evil, které momentálně vznikají. Kromě Infinite Darkness Netflix pracuje i na hraném seriálu a nezávisle na nich má pak v září premiéru nová filmová adaptace, která restartuje ságu na stříbrném plátně.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru