Call of Duty: Vanguard, Activision, Podívejte se na první záběry z multiplayeru Call of Duty: Vanguard

První záběry z multiplayeru Call of Duty: Vanguard

Autoři představují nový režim Champion Hill. Jde o evoluci Gunfightu. Alfa bude už o víkendu

Zdroj: Activision
23. 8. 2021
Název: Call of Duty: Vanguard Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 5. 11. 2021

Vývojáři Call of Duty: Vanguard lákají na první možnost vyzkoušet si hru prostřednictvím časově omezeného alfatestu na PlayStationu. K dispozici bude všem hráčům na PS4 a PS5, není dokonce třeba ani předplatné PS Plus. Nový multiarénový turnajový režim Champion Hill bude fungovat od 27. srpna od 19 hodin našeho času do 29. srpna s tím, že preload bude k dispozici už dnes. A na akci se nás snaží navnadit také čerstvá přibližně minutu dlouhá upoutávka.

Jedna velká mapa pro několik paralelních klání

Osm týmů se v tomto módu může utkávat paralelně ve čtyřech arénách, ale jen jeden z boje vyjde v rámci turnajového pavouku nakonec jako vítěz. Jednotlivé oblasti celé mapy v krátkosti demonstruje trailer. Vidět jsou v něm i zbraně a upgrady, které půjde kupovat za vydělané peníze. Hrát půjde v týmech proti sobě 2 na 2 i 3 na 3. Má se jednat o evoluci režimu Gunfight. Cílem je připravit nepřítele o všechny životy a postoupit do dalšího kola, kde na vás čeká nový tým.

A jak to bude vypadat v praxi? Na výběr budou čtyři hlavní hrdinové Vanguardu coby operátoři – Lucas Riggs, Polina Petrovová, Wade Jackson a Arthur Kingsley. Všichni začínají se stejnou výbavou, zabíjejí soupeře a vydělávají si body na nové zbraně, upgrady, vybavení, perky i killstreaky mezi jednotlivými koly. V prostředí toho režimu bude možné rozbíjet dveře a další překážky a bariéry.

Champion Hill se odehrává na velké mapě, která je rozdělena do pěti sektorů. První je vyčleněn pro nákupy a přípravu, zbývající čtyři pak pro samotný boj. Když jste ze souboje vyřazeni, můžete sledovat, jak turnaj pokračuje bez vás z nákupní zóny. Autoři slibují, že půjde o směs taktiky, strategie, rychlé akce a přestřelek na krátkou vzdálenost. Žádné dva zápasy prý nebudou stejné a musíte podle týmu dobře taktizovat i mířit. Další podrobnosti o novém módu najdete na PlayStation Blogu a na oficiálním webu Call of Duty.

Multiplayer jako takový autoři představí 7. září. Pak bude od 10. do 13. září následovat uzavřená beta pro hráče, kteří si titul předobjednají na PlayStationu. O týden později bude stejný obsah pro všechny na PlayStationu a předobjednávající na PC a Xboxu. A konečně od 18. září bude otevřená beta už k dispozici úplně všem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru